Conform presei sportive, antrenorul dinamovist Ioan Andone a fost demis. Desigur, nu ne privesc cauzele demiterii si diversele jocuri de culise ce au dus la acest fapt. Intrebarea e alta: aceasta schimbare de antrenor produsa la Dinamo va avantaja Steaua intr-un fel ? Vom avea mai multe sanse sa luam titlul, sau, din contra, va fi un mare pas inainte pentru caini ?
