FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Andone dat afara de la Dinamo !

«12»
Motanu D23.12.2005 10:32

Conform presei sportive, antrenorul dinamovist Ioan Andone a fost demis. Desigur, nu ne privesc cauzele demiterii si diversele jocuri de culise ce au dus la acest fapt. Intrebarea e alta: aceasta schimbare de antrenor produsa la Dinamo va avantaja Steaua intr-un fel ? Vom avea mai multe sanse sa luam titlul, sau, din contra, va fi un mare pas inainte pentru caini ?

dbd23.12.2005 11:15

URA !!! era destul de bun...ne facea probleme...

misha23.12.2005 11:18

poate sa vina un antrenor mai bun ca Andone....imi parea bine daca statea..pt ca echipa incepuse sa joace destul de rau

sa speram ca nu vine un antrenor mai bun :roll:

dbd23.12.2005 11:22

cine naiba sa vina mai bun ???

Allen23.12.2005 11:31

Andone era prea bun pt ei. Se vedea ca pune suflet si era respectat de jucatori. Parerea mea e ca si-au taiat singuri craca.

Noul antrenor? Mister Dinu. :)

Motanu D23.12.2005 11:36

Si crezi ca daca vine Capello poate sa faca ceva cu aia ? Nu stiu daca Andone era cel mai bun antrenor, dar era o personalitate a clubului respectiv, era respectat de suporteri si stia cum sa lucreze cu jucatori expirati sau carora li se exfoliase spoiala si trebuiau revopsiti...

Oricum, la cum ii stiu pe bosii lui Dinamo ma astept la o antrenor bomba ! 007 is back !!!

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2005 11:47

:evil: Andone nu o sa ramana pe drumuri,bine ca a plecat de acolo cu toate ca a fost demis,astept sa vad ce "bomba"aduc aia,dar cum azis cineva cred ca tot mister dinu o sa fie antrenor{poate},dac nu gasesc vreo "bomba"de calibru mare.BAFTA!!!! :twisted:

meshteroo23.12.2005 11:50

Sunt curios cine va veni in locul lui, preferabil este Emil Sandoi... :lol: :lol:

AGRESSIVO198+123.12.2005 12:18

Andone i-a tinut pana acum in spate si a facut echipe din petice dar acum sa-i vedem(ce bine-mi pare ca l-au dat afara)

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2005 12:30

:evil: Cu Andone sau fara tot VARZA sunt in frunte si cu ala care o sa vina in locul lui!! :twisted:

AGRESSIVO198+123.12.2005 12:34

nu stiu,parerea mea e ca Andone i-a ajutat mult pana acum

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2005 13:00

:evil: Ia ajutat,ai dreptate dar daca nu ai cu cine ce sa faci!DACA Petre da bacul acuma cu cine sa se inteleaga..... :twisted:

Motanu D23.12.2005 13:03

"Pe Florentin Petre l-aș vinde pentru 7,2 milioane de dolari. Asta e valoarea lui acum"

 

A zis Giovanni Becali la conferinta de presa (gsp.ro)

 

Daca asta abereaza in asemenea hal, atunci e clar ca la Dinamo e haos. Sper 23 !!!

AGRESSIVO198+123.12.2005 13:05

important e ca l-au dat afara si s-au ingropat mai rau

bebeto23.12.2005 14:06

daca vine un antrenor roman e f bine.nu vad pe niciunul care sa ne faca prea mari probleme.doar cu un antrenor strain nu se stie.sa nu nimereasca unu destept.

oricum conteaza mai putin ce face Dinamo,conteaza ce facem noi cu mister Oli.daca noi n-o sa mai pierdem puncte aiurea,acasa(adica manoliu) in special,atunci o sa fie bine la final.

 

F

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 14:11

Trebuia sa pui topicul la Discutii ros-albastre!

Motanu D23.12.2005 14:12

Andone e Alb-Rosu, nu ros-albastru. Daca l-as fi pus acolo insemna ca priveste Steaua direct. Insa nu e cazul !

brav023.12.2005 14:14

Din ce anunta posturile ar veni un antrenor Vigo Esteban, "secund" rau de tot. Un praff. Ce bucurie. Givanni, retrogradeaza-i!

Motanu D23.12.2005 14:15

Nu se stie niciodata. Oricum, oricine ar veni mie deja mi-e mila de el...

dbd23.12.2005 15:23

Dinamo B'ul te manca...repetarea istorie pentru Dinamo ca in cazul lu' Craiova !!! :lol: :lol: :lol:

reddog23.12.2005 20:52

Deja visezi prea departe Dracula. Craiova nu e si nu va fi Dinamo niciodata. Deocamdata, pana incepe returul va salutam de pe o treapta superioara.

AGRESSIVO198+123.12.2005 20:56

nu stiu cat or sa mai tina si arbitri treapta asta in spate pe care stati voi

reddog23.12.2005 22:01

Daca si acum am fost ajutati de arbitrii, nu mai stiu ce sa spun, m-ai lasat fara cuvinte. Daca voi ati jucat ca cizma cu unele echipe fara pretentii, asta nu inseamna ca noi am pornit in acest campionat din pozitie de favoriti in ochii arbitrilor.

AGRESSIVO198+123.12.2005 22:09

asta spun toate ziarele ca ati fost cei mai favorizati

reddog23.12.2005 22:11

Si tu crezi tot ce se spune prin ziare? Si eu ma fac reporter peste noapte si scriu ca ati fost favorizati la Timisoara, ca doar a urlat tot Timisul dupa acel penalty vazut de ei...Sau ca Radoi nu a luat rosu meritat cu Vasluiul etc.

«12»