FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Prime, jucatori sau stadion?

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 07:14

Ce ati dori?

misha23.12.2005 08:16

eu innebunesc daca mai deschizi multe topic-uri :evil:

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 08:28
eu innebunesc daca mai deschizi multe topic-uri :evil:
Ma fac ca nu am auzit...
misha23.12.2005 08:34

nici n-ai cum sa auzi...tu doar vezi :lol:

parca vad ca dupa ce dau "Trimite" la mesajul acesta mai vad vreo 2 topic-uri facute de tine :roll:

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 08:37
nici n-ai cum sa auzi...tu doar vezi :lol:  

parca vad ca dupa ce dau "Trimite" la mesajul acesta mai vad vreo 2 topic-uri facute de tine :roll:

Incepi sa ma enervezi foarte, foarte mult!!! Asa ca mai lasa-ma!!! :x
BOSTACA23.12.2005 10:56

salut ma numesc vlad si vreau sa stiu daca vine Lobont la Steaua asa am auzit evident sunt stelist

dbd23.12.2005 11:00

:lol: :lol: :lol:

stelistul_1000 uita-te la BOSTACA ... :lol: :lol: :lol:

vai vai vai cum a indraznit ???

eu zic sa ii imparta...iar ca prin plan sa ii investeasca in stadion...

AGRESSIVO198+123.12.2005 11:01

sper sa dea prime jucatorilor numai asa putem mentine si valori si omogenitate,atunci nimeni nu va mai pleca afara dupa bani(si macar gazonul)

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2005 11:27

:evil: STELISTUL_1000 cred ca vrei sa spargi recordul la deschis topice,dar nu-i nimic nu ma deranjeaza...In legatura cu subiectul,ca sa nu fiu pe langa,Gigi la bani lui cred ca are pentru toate cerintele,dar prioritar ar fi stadionul,ca jucatori au bani!! :twisted:

AGRESSIVO198+123.12.2005 11:28

au bani cat ar castiga afara???

dbd23.12.2005 11:29

si eu vroiam sa sparg recordurile la mesaje...si am postat la bancuri...dar apoi mi le-au luat si mi-le au pus pe toate intr-un mesaj...

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2005 11:32

:evil: Bineinteles ca bani pe care ii iau acuma nu sunt nici pe jumate la cat ar lua dincolo,dar totul se rezuma la bani?Sunt alti care nu iau nici 5 la suta din cat au ei si in fond ei joaca pe terenu ala mizer! :twisted:

brav023.12.2005 11:35

In momentul de fata as prefera ivestitie masiva in stadion = 10.000 locuri suplimentare + acoperit + gazon. Cred ca putem sa castigam titlul cu lotul actual.

Chiar... ati vazut? Andone si-a reziliat contractul. Pana la ora actuala am auzit doar pe fomistii de GSP dar sper sa fie adevarat. I-a distrus pe unii, acu' ii frange si pe altii. Geovani, retrogradeaza-i!

AGRESSIVO198+123.12.2005 11:39

daca nu pleaca jucatorii probabil vom juca in UCL iar de acolo vor venii si banii de stadion,daca nu riscam sa se termine si banii lu Jiji si ce vom face???

AGRESSIVO198+123.12.2005 11:59

Zama nu poti sa mrgi mereu pe pierdere ca banii se termina iar sincer nu stiu daca are asa multi bani cum spune

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2005 12:05

:evil: Ca sa joci in Champions League tre sa ai si un stadion k-lumea ca jucatori sa aiba ce sa joace,nu ca pe terenueile pline cu noroi sau nisip,stadionul facut brici,iar apoi bani vin din Liga asa si jucatori au de unde sa fie platiti cu salari sau prime demne de un club european ,asa nu mai scoate Gigi bani din buzunare,dar fara o investitie mare la inceput nu se poate,si acea investitie sa intre in stadion!!!! :twisted:

AGRESSIVO198+123.12.2005 12:15

ai dreptate nu zic nu dar daca ne pleaca jucatorii(alti 5 ani si un Piturca ca sa faca o echipa omogena) raminem cu stadionul fara UCL binenteles,acum ne trebuie sa nu plece jucatorii si un gazon atat.(stadionul e acreditat de UEFA)

Virgil23.12.2005 12:33

Prime,jucatori sau stadion ?

 

Toate !

AGRESSIVO198+123.12.2005 12:36

daca ar avea Jiji bani cat spune le-ar face pe toate,dar are?

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 14:24

Voi vorbiti? Oi deschide eu cam multe topicuri dar sunt interesante... Nu vedeti ca toti vorbiti pe topicurile mele? :D

misha23.12.2005 14:38
Voi vorbiti? Oi deschide eu cam multe topicuri dar sunt interesante... Nu vedeti ca toti vorbiti pe topicurile mele?  :D

 

da...foarte interesante :roll:

dbd23.12.2005 14:38

decat sa stam si sa ne uitam...mai bine scriem...

Motanu D23.12.2005 15:02

Pai cineva trebuie sa sesizeze ridicolul...

Bodanel23.12.2005 15:17

sa le faca pe toate ca de asta e finantator,patron,urs,razboinic al luminii etc ca nu le pot enumera pe toate :D

Maresal23.12.2005 17:21

Sa plateasca datoriile la stat, ca altfel cresc.