FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua II Bucuresti - FC Botosani

Daniel-Ionut07.06.2010 17:53

Steaua II Bucuresti va intalni in ultima etapa a ligii a 2-a, formatia FC Botosani, meci care practic nu are miza :)

Steaua - locul 13

Botosani - locul 10

 

Meciul va fi sambata, 12 iunie incepand cu ora 11:00, pe terenul numarul 5 din Complexul Sportiv Steaua.

Cel mai probabil intrarea va fi libera sau cel mult 5 lei, iar abonatii clubului vor avea accesul gratuit.

red&blue_boy07.06.2010 18:57

In sezonul urmator, poate va fi un derby regional intre Steaua 2-Suceava si Botosani!!! :)

TURKU07.06.2010 19:04

in nici un caz povestea mutarii la Suceava cu Steaua II

john_8607.06.2010 19:05

Ba cred ca are miza. In sezonul asta nu retrogradeaza si lkocul 13? Parca vroiau astia sa faca o singura serie in Liga 2

Daniel-Ionut07.06.2010 19:22

Nu cred... se anunta de la inceputul sezonului asa ceva.

Daniel-Ionut11.06.2010 13:07

FC Steaua Bucuresti anunta ca pretul unui bilet la meciul Steaua II - FC Botosani, care se va disputa sambata, 12 iunie, de la ora 11:00, pe terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua este de 5 de lei.

Abonatii clubului nostru au intrarea gratuita. Casele de bilete vor fi deschise sambata, 12 iunie, incepand cu ora 10:00.

ebonyc13.06.2010 15:34

"Meserie" stegaru asta; ca de obicei.