FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Enduro Parc

Insane6905.06.2010 17:23

De curand s-a deschis un parc de sporturi extreme cam la jumatea distantei dintre Bucuresti si Ploiesti, mai exact in comuna Poienarii Burchii (pentru harta, intrati aici)

 

Acolo este un circuit de enduro si puteti inchiria motociclete de enduro si cross, puteti juca paintball, puteti sa faceti alpinism (rapel, tiroliana, etc.) si mai nou sa zburati cu avionul sau cu motodeltaplanul.

 

Pentru mai multe detalii accesati site-ul www.EnduroParc.ro