FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Feedback din Regatul Arabiei Saudite

almaistro210029.05.2010 23:46

]Bună dimineata

Aș dori să stiu dacă este adevarat că jucatorul Ovidiu Petre a fost transferat in Arabia Saudita in valoare de aproximativ 4 milioane de euro

În cazul in care acest lucru este adevarat vreau să vă intreb despre nivelul de jucator dacă este infectată sau că ei au dreptate

Una dintre cele mai bune el sau Merrill Radoi?

 

Care sunt avantajele de un jucator si care sunt dezavantajele si cat de multe meciuri internationale

Multumesc mult

 

Te rog iartă-limba rau

 

Vă multumim pentru follow-up:)

clausblaus30.05.2010 06:58

Tot ce am reusit sa inteleg este legat de un eventual transfer al lui Ov. Petre!!!

Nu se stie nimic sigur depre realizarea acestui transfer,pentru ca cel mai infocat suporter al Stelei nu a vrut sa zica nimic concret despre discutiile purtate,la palat,cu Olaroiu.

Tot ce se stie este ca au mancat branza si au baut iaurt!

 

Ps:pentru celelalte nedumeriri,nu stiu cine o sa-ti poata raspunde,nu au nici cap nici coada.

danimarcu30.05.2010 07:28

La noi i se spune "ceasul",la voi probabil ca va fi clepsidra...

 

Aș dori să stiu dacă este adevarat că jucatorul Ovidiu Petre a fost transferat in Arabia Saudita in valoare de aproximativ 4 milioane de euro

 

De banii astia s-ar putea cumpara 2-3 jucatori mai buni.

 

În cazul in care acest lucru este adevarat vreau să vă intreb despre nivelul de jucator dacă este infectată sau că ei au dreptate

 

Nu cred ca este infectat,desi a stat destul de mult prin preajma lui Gigi Becali...

 

Una dintre cele mai bune el sau Merrill Radoi?

 

Merryl Streep

 

Care sunt avantajele de un jucator si care sunt dezavantajele si cat de multe meciuri internationale

 

Avantaj: e precum ceasul.

Dezavantaj:sta mai tot timpul.

 

 

 

clausblaus30.05.2010 07:34

@danimarcu

Sa fiu al naibii,ai reusit sa intelegi ce vrea almaistro,esti tare!

Si-mi place cum ai prezentat avantajul si dezavantajul,ceas romanesc original.

Daniel-Ionut30.05.2010 08:25

Este un fel de ceas cu baterii 777 :D

Fan FC Steaua30.05.2010 11:39
Aș dori să stiu dacă este adevarat că jucatorul Ovidiu Petre a fost transferat in Arabia Saudita in valoare de aproximativ 4 milioane de euro

RO: Nu stim nimic despre transferul lui Ovidiu Petre in Arabia Saudita Nu e nimic oficial, deocamdata sunt doar vorbe.

 

EN: We don't know anything about Ovidiu Petre's transfer in Saudi Arabia. It's nothing official yet, just some rumors.

 

În cazul in care acest lucru este adevarat vreau să vă intreb despre nivelul de jucator dacă este infectată sau că ei au dreptate

RO: Pretul de 4 milioane de euro este prea mare pentru un jucator ca el. Nu valoreaza 4 milioane de euro.

 

EN: The price of 4 million is too high for a player like him. Not worth 4 million euros.

 

Una dintre cele mai bune el sau Merrill Radoi?

RO: Mirel Radoi era si este mai bun decat Ovidiu Petre.

 

EN: Mirel Radoi was, and still is better than Ovidiu Petre.

 

Care sunt avantajele de un jucator si care sunt dezavantajele si cat de multe meciuri internationale

RO: A jucat 23 de meciuri pentru echipa nationala a Romaniei.

A jucat pentru echipele Steaua Bucuresti si Galatasaray S.K. in grupele UEFA Champions League, contabilizand 20 meciuri in această competitie si reusind să marcheze două goluri pentru Steaua Bucuresti. A avut mari probleme cu accidentarile fiind accidentat 40% din timpul petrecut la Steaua.

Dezavantaje: E lent.

 

EN: He played 23 matches for the Romanian National Team. He also played for Steaua Bucuresti and Galatasaray in the UEFA Champions League, counting 20 matches in this competition and scored two goals for Steaua Bucharest. He also had big problems with injury, around 40% of time he spent at Steaua.

Disadvantages: He's slow.

almaistro210030.05.2010 17:52

thank you every body

 

 

merci

 

 

Multumesc mult

ice_ball28.08.2010 10:53

Buy him for 4 mil and make him play with Radoi and that team is not gonna lose anything. Habibi