FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua II Bucuresti - Sportul Studentesc

Daniel-Ionut29.05.2010 16:24

Steaua II Bucuresti - Sportul Studentesc

 

Duminica 30 mai 2010

Ora 13:00

TV: sport.ro

Terenul numarul 5 din incinta Complexului Sportiv Steaua

Bilete: 10 lei, casele de bilete vor fi deschise incepand cu ora 11:30

Abonatii clubului au intrarea gratuita, prezentand abonamentul la intrare.

 

Linii de clasament:

 

12 . Steaua II 31 10 10 11 33-31 40

3 . Sportul Studentesc 31 18 8 5 61-22 62

 

Ultimul rezultat:

 

FC Snagov - Steaua II 3-2

Sportul Studentesc - Tricolorul Breaza 2-0

 

In tur:

 

Sportul Studentesc - Steaua II 0-0

 

Golgeteri:

 

1 Viorel FERFELEA 22

2 Costin CURELEA 18

26 Vlad RUSU 6

 

Forza Steaua :oleole:

red&blue_boy29.05.2010 20:21

Bate Sportul...Ce atac au!!!

fredysteaua30.05.2010 08:25

a ajuns Gigi asa sarac incat sa pun 10 lei bilet la meci in divizia B :))))))

MoWeed30.05.2010 08:32

Bucuria lui Jiji acest meci. Probabil va fi o licitatie intre Sportul si Petrolul; depinde care echipa ii da mai multi bani lui Jiji....

TURKU30.05.2010 09:24
:hmmm: :hmmm: cred ca Jiji a jucat la pariuri X/X
RobYnho30.05.2010 09:32
:hmmm: :hmmm: cred ca Jiji a jucat la pariuri X/X

 

Mai bine pui pe egipteni. :))

red&blue_boy30.05.2010 12:11

Steaua 2-Sportul 0-1...

Maye30.05.2010 12:23

Sta bine Siman in finante , deci .

Daniel-Ionut30.05.2010 12:28

oleleee/olalaaa mai avem putin, si jucam in a :))

 

Mda... Steaua nu a jucat nimic, iar Sportul in a 2-a repriza nu a fortat.

Dragoshel30.05.2010 12:47

Steaua nu mai joaca nimic de vreo 5-6 etape..

 

 

 

Maye30.05.2010 13:00
Steaua nu mai joaca nimic de vreo 5-6 etape..

De cand s-a salvat si au inceput miscarile :)

red&blue_boy30.05.2010 13:08
De cand s-a salvat si au inceput miscarile :)

 

 

Nu pot sa cred ca Jiji ar fi de acord cu asa ceva! :proud:

Maye30.05.2010 13:16
Nu pot sa cred ca Jiji ar fi de acord cu asa ceva! :proud:

Nici eu.

Daniel-Ionut31.05.2010 07:48

Lasa ma ca e bine... vreau sa promoveze Sportul :shifty:

TURKU31.05.2010 10:34

Magaria mare a facut FRF&LPF cand a retrogradat-o pe Sportul.Gasca nebuna pe vremea aia trebuia sa castige campionatul dar....l-am luat noi

Astristul31.05.2010 11:05
Lasa ma ca e bine... vreau sa promoveze Sportul :shifty:

Idem. :D

Cred ca e primul meci in care sunt fericit ca a pierdut Steaua II! :P

FuNNky LowE suD31.05.2010 16:32

al 5 lea meci fara victorie :confused:

red&blue_boy31.05.2010 18:37
Idem. :D

Cred ca e primul meci in care sunt fericit ca a pierdut Steaua II! :P

 

 

Pai normal,ca n-ai vrea sa promoveze Petrolul! :D

Astristul02.06.2010 08:47

Vezi ca stii! ;)

Daniel-Ionut02.06.2010 09:43

Micuta galerie a Sportului:

"Cetatene din Ploieeesti / Salutari din Bucureeesti" :D

y-jam02.06.2010 10:38

acum asteptam sa vedem ce jucator de la Sportul va veni in Ghencea...

Daniel-Ionut02.06.2010 15:07

Varga si Balan imprumut logic :)