27.05.2010 16:45
salut..Ma numesc Andrei am 13 ani si din vara asta as vrea sa merg la handbal.am 1.67 inaltime si 50kg
Dar vreau sa stiu unde se fac antrenamentele pentru echipa de juniori Steaua...ca eu momentan stau in judetul Ilfov la vreo 15 km de Unirii,Si am auzit ca antrenamentele se fac in Floreasca,si nu as vrea sa fac naveta ca este cam mult de mers
