FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

handbal inscrieri

AndreiRef1327.05.2010 16:45

:steag_sah_mic: salut..Ma numesc Andrei am 13 ani si din vara asta as vrea sa merg la handbal.am 1.67 inaltime si 50kg

Dar vreau sa stiu unde se fac antrenamentele pentru echipa de juniori Steaua...ca eu momentan stau in judetul Ilfov la vreo 15 km de Unirii,Si am auzit ca antrenamentele se fac in Floreasca,si nu as vrea sa fac naveta ca este cam mult de mers

albanezul03.06.2010 08:16
Si am auzit ca antrenamentele se fac in Floreasca,si nu as vrea sa fac naveta ca este cam mult de mers

ok..

cozmin04.06.2010 10:52

Atunci trimite o scrisoare catre AISS si roaga-i sa le comunice celor de la handbal sa aiba in vedere construirea unei sali de antrenament la tine in comuna

Daniel-Ionut05.06.2010 13:04
:) o data la 5-6 saptamani mai apare cate unul care vrea sa se inscrie la handbal.
GoGoaSa14.06.2010 12:26

cand afli dami un pm