FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

vand fular LIVERPOL-Unirea

gabitzubrasov25.05.2010 14:23

liv_unirea.jpg vand acest model de fular,este cumparat din anglia de o calitate deosebita.

 

 

pret 65ron

gabitzubrasov28.05.2010 19:13

AM DE VANZARE SI UN TRICOU PT CEI INTERESATI

 

 

 

tricou oficial FENERBAHCE aspect8/10 marimea S(se potriveste perfect la M)

 

contact g***@*** sau pm

 

 

pret 75 ron

 

870.jpg

TURKU29.05.2010 09:23
:) facem un schimb?as vrea tricou,ti as da un fular de finala UCL Bayern-Valencia[2001]
Daniel-Ionut29.05.2010 16:08

Haha, ce schimb profitabil :D

gabitzubrasov02.06.2010 16:25

UP tricoul scade la 65ron si pt TURKU astept alte variante.stima

gabitzubrasov19.06.2010 08:04

vand aceste 3 modele de fulare,ele sunt primite din Anglia si sunt de calitate foarte buna.pret de pornire 60ron/bucata.

 

mai multe detalii PM sau ID gaby22_bv

 

 

DSC00303.JPG

stelistul^22.06.2010 11:39

Cu Steaua nu ai nimic?

gabitzubrasov22.06.2010 19:11

momentan nimic... UP

MoWeed22.06.2010 19:16

stf huligane

RobYnho22.06.2010 22:32

Iar cu dinastea contrafacute, ma ?

TURKU23.06.2010 11:23

am de vanzare fular din grupele UCL 2010,Milan/Manchester editie limita pret 65 ron pentru detalii pm