FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Freestyle Football( jonglerii cu mingea)

Stefan3Style24.05.2010 16:25

Am gasit forumul si ma gandeam ca poate va va place acest sport diferit de fotbal dar spectaculos spun eu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gFxZpOjGBtE ( uitativa si la asta ... este cel mai recent)

 

-- asta este o reprezentatie !

 

 

-- un alt clip de Freestyle

 

 

blindica26.05.2010 12:57

Este spectaculos,intr-adevar.Daca tu esti in primul clip,parerea mea este ca iti folosesti prea mult mainile acolo,nu prea ai jonglat cu piciorul,arata mai mult ca reprezentatie de baschetbalist.

Al doilea e ok.

Succes !

Daniel-Ionut26.05.2010 19:02
-- asta este o reprezentatie !

 

Frumos, dar asta nu este football freestyle :P

Stefan3Style27.05.2010 10:53
Frumos, dar asta nu este football freestyle :P

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gFxZpOjGBtE

 

valentin2day27.05.2010 12:22
http://www.youtube.com/watch?v=gFxZpOjGBtE

Super tare! Cand o sa-l inveti si pe Banel d-astea?

Stefan3Style27.05.2010 15:48
Super tare! Cand o sa-l inveti si pe Banel d-astea?

 

Eu sunt fericit ca am avut ocazia sa il cunosc...

Sa il invat? no way.. El e fotbalist si ceea ce fac eu este cu totul altceva.

vlad27.05.2010 17:50
Eu sunt fericit ca am avut ocazia sa il cunosc...

Sa il invat? no way.. El e fotbalist si ceea ce fac eu este cu totul altceva.

 

 

Buna asta...buna!.... ha

Stefan3Style27.05.2010 18:18
Buna asta...buna!.... ha

 

Marea lui prostie este ca alearga cu capul in pamant. Nu trebuie sa alergi ca nebunul ci mingea trebuie sa fie in continua miscare