Am gasit forumul si ma gandeam ca poate va va place acest sport diferit de fotbal dar spectaculos spun eu.
http://www.youtube.com/watch?v=gFxZpOjGBtE ( uitativa si la asta ... este cel mai recent)
Am gasit forumul si ma gandeam ca poate va va place acest sport diferit de fotbal dar spectaculos spun eu.
http://www.youtube.com/watch?v=gFxZpOjGBtE ( uitativa si la asta ... este cel mai recent)
Este spectaculos,intr-adevar.Daca tu esti in primul clip,parerea mea este ca iti folosesti prea mult mainile acolo,nu prea ai jonglat cu piciorul,arata mai mult ca reprezentatie de baschetbalist.
Al doilea e ok.
Succes !
-- asta este o reprezentatie !
Frumos, dar asta nu este football freestyle ![]()
Super tare! Cand o sa-l inveti si pe Banel d-astea?
Super tare! Cand o sa-l inveti si pe Banel d-astea?
Eu sunt fericit ca am avut ocazia sa il cunosc...
Sa il invat? no way.. El e fotbalist si ceea ce fac eu este cu totul altceva.
Eu sunt fericit ca am avut ocazia sa il cunosc...Sa il invat? no way.. El e fotbalist si ceea ce fac eu este cu totul altceva.
Buna asta...buna!.... ha
Buna asta...buna!.... ha
Marea lui prostie este ca alearga cu capul in pamant. Nu trebuie sa alergi ca nebunul ci mingea trebuie sa fie in continua miscare