FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un tata denaturat

«12»
Alex88pl24.06.2010 09:19

cata prostie in tara asta.incredibil..

AG24.06.2010 21:09

parca vad k atunci cand va creste mare, cel mic va striga undeva intr'o peluza din Ghencea, clasicul MUlE Dinamo

Robert Aeroth13.08.2010 13:35

Va lansez eu o stire soc sa va spulber din iluzii. Cunosc personal un tip care are un baietel de vreo 2 ani si il imbraca numai in haine cu Steaua si odata chiar si cu o bluza cu **** rapid.

Sunt curios sa aud ce parere aveti de el.

Ronnie13.08.2010 14:46

Un idiot si tampit.

axl13.08.2010 14:54

Mai, daca il imbraca pe copil pentru a crea ceva artistic, e de inteles. Arta contemporana, in special la fotografie ma gandesc, se foloseste de copii, ii pune in situatii nefiresti, socante, etc. pentru a starnii emotii. Asta face arta. De exemplu, coperta editiei romanesti a lui Sexus de Miller. Infatiseaza un copil fumand si citind Sexus de Miller. Aia-i arta. Daca stelistul lui Robert isi foloseste copilul imbracat cu mumu rapid in acelasi scop atunci jos palaria, e unul dintre cei mai curajosi si anvangardisti (e a doua oara azi cand folosesc termenul) artisti contemporani!

Ronnie13.08.2010 15:15

Si-un idiot si-un tampit.

MoWeed13.08.2010 15:31

Eu cred ca o persoana care isi imbraca copilul mic in haine pe care sa scrie "****" are niste probleme...

Robert Aeroth13.08.2010 17:55

Axl esti departe de adevar:))

Alex88pl13.08.2010 18:19

redusi mintal...

axl13.08.2010 19:07
Axl esti departe de adevar:))

De-aia am pus un mare DACA la inceput.

«12»