cata prostie in tara asta.incredibil..
cata prostie in tara asta.incredibil..
parca vad k atunci cand va creste mare, cel mic va striga undeva intr'o peluza din Ghencea, clasicul MUlE Dinamo
Va lansez eu o stire soc sa va spulber din iluzii. Cunosc personal un tip care are un baietel de vreo 2 ani si il imbraca numai in haine cu Steaua si odata chiar si cu o bluza cu **** rapid.
Sunt curios sa aud ce parere aveti de el.
Un idiot si tampit.
Mai, daca il imbraca pe copil pentru a crea ceva artistic, e de inteles. Arta contemporana, in special la fotografie ma gandesc, se foloseste de copii, ii pune in situatii nefiresti, socante, etc. pentru a starnii emotii. Asta face arta. De exemplu, coperta editiei romanesti a lui Sexus de Miller. Infatiseaza un copil fumand si citind Sexus de Miller. Aia-i arta. Daca stelistul lui Robert isi foloseste copilul imbracat cu mumu rapid in acelasi scop atunci jos palaria, e unul dintre cei mai curajosi si anvangardisti (e a doua oara azi cand folosesc termenul) artisti contemporani!
Si-un idiot si-un tampit.
Eu cred ca o persoana care isi imbraca copilul mic in haine pe care sa scrie "****" are niste probleme...
Axl esti departe de adevar:))
redusi mintal...
Axl esti departe de adevar:))
De-aia am pus un mare DACA la inceput.