20.05.2010 15:54
Este Becali un schizofrenic??
Comportamentul ,atitudinea acestui Becali ,mie ami lasa impresia ca este dus cu capul.
Eu nu sunt un psihiatru dar ati lasa impresia ca delireaza.
Este Becali un schizofrenic??
Comportamentul ,atitudinea acestui Becali ,mie ami lasa impresia ca este dus cu capul.
Eu nu sunt un psihiatru dar ati lasa impresia ca delireaza.
Inchis. Despre Gigi se poate discuta pe 30.000 de topice.