FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Este Becali un schizofrenic?

nicobo7820.05.2010 15:54

Este Becali un schizofrenic??

Comportamentul ,atitudinea acestui Becali ,mie ami lasa impresia ca este dus cu capul.

Eu nu sunt un psihiatru dar ati lasa impresia ca delireaza.

axl20.05.2010 15:57

Inchis. Despre Gigi se poate discuta pe 30.000 de topice.