FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FCSTEAUA

«12»
AliN4u28.05.2010 20:41

da, valabil si pentru celelalte meciuri

 

imi cer scuze

mihai141129.05.2010 05:56

ionut si sergiu jucati si voi meciul

Dany's29.05.2010 08:54

Ma indrept cu pasi repezi spre trofeu.

 

:))

mihai141131.05.2010 09:32

GRUPA A

mihai1411 - Real Madrid - 16

danny_racari_92 - Villarreal CF - 10

marianbolohan " Liverpool - 9

ronaldo_0201 - Man Utd. - 0

 

GRUPA B

s3rgyu_adriano_13 - Inter Milano -12

badboy_steaua " Milan - 12

i0nutz_83 - Wolfsburg - 6

alinn50c - Arsenal - 0

 

 

GRUPA C

f1or_cs - Bayern - 14

niculaeflorinel - Manchester City - 7

RobYnho - Barcelona - 7

Sory_2812 - Atletico de Madrid - 5

 

GRUPA D

blind1ro- AS Roma - 16

heruand20 - Chelsea Londra - 13

peridrome - Juventus

dmcozmin " Valencia

 

 

SFERTURI

 

mihai1411 - Real Madrid

s3rgyu_adriano_13 - Inter Milano

f1or_cs - Bayern vs heruand20 - Chelsea Londra

niculaeflorinel - Manchester City

 

 

 

Termen:

02.06.2010

regulament identic cu cel din campionat, exceptie:interzis cu+W,in orice situatie,cui nu ii place,nu joaca

tur retur - 90 de min -cu regula golului din deplasare

in caz de egalitate perfecta dupa cele 2 meciuri se mai joaca inca 1 pana la penaltyuri daca e cazul

Allexx10x31.05.2010 17:59

blind1ro - niculaeflorinel 2-2 // 2-4

mihai141102.06.2010 16:24

mihai1411 - Real Madrid vs badboy_steaua " Milan

 

tur 5-2

retur 7-3

Sergyu1602.06.2010 16:49

Calificat din oficiu :P

mihai141103.06.2010 05:30

heruand si fior?jucati si voi?

F1oRinho03.06.2010 13:59

Sa-mi zica heruand o ora cand poate juca

mihai141103.06.2010 16:05

aveti timp pana maine

Viper2203.06.2010 17:16

f1or_cs - Bayern vs heruand20 - Chelsea Londra 2-9

 

heruand20 - Chelsea Londra v f1or_cs - Bayern 4-6

mihai141104.06.2010 05:25

SEMIFINALE

 

mihai1411 - Real Madrid vs s3rgyu_adriano_13 - Inter Milano

niculaeflorinel - Manchester City

 

 

 

Termen:

06.06.2010

regulament identic cu cel din campionat, exceptie:interzis cu+W,in orice situatie,cui nu ii place,nu joaca

tur retur - 90 de min -cu regula golului din deplasare

in caz de egalitate perfecta dupa cele 2 meciuri se mai joaca inca 1 pana la penaltyuri daca e cazul

Allexx10x05.06.2010 09:44

heruand20 vs niculaeflorinel 0-4 // 0-3

Sergyu1605.06.2010 09:58

Mihai azi nu prea pot juca , dar maine sunt liber

mihai141115.06.2010 16:17

cand poti juca sergiule,de 3 zile te caut

Sergyu1615.06.2010 19:23

Pai eu seara dupa 8-9 ... Dar daca mai e meci de la CM , dupa ce se termina

FuNNky LowE suD17.06.2010 11:29

daca se mai face sa imi dati un pm

RobYnho17.06.2010 12:43

Iti dam la mumu. ;)

mihai141118.06.2010 17:55

mihai1411 - Real Madrid vs s3rgyu_adriano_13 - Inter Milano

 

1-3

8-4

cristy9605.08.2010 14:30

aici se mai fac inscrieri?

«12»