FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelistul meu mititel

Shok17.05.2010 19:02

Daca va place de bebelul meu stelist il puteti vota in linkul de mai jos ;)

 

http://www.cordcenter.ro/gallery/image/1772.html

Daniel-Ionut17.05.2010 19:17

Daca ar si merge linkul...

Shok17.05.2010 19:26

da din pacate nu merge acum :( sper sa-l repare rpd :D

Shok18.05.2010 08:03

Merge acum :)

Tanaru` Young18.05.2010 08:20

Votat . Sa-ti traiasca si sa devina un la fel de mare stelist ca si altii , de seama.

 

In alta ordine de idei : Steaua inseamna CSA !

red&blue_boy18.05.2010 10:12

Votat! :) Sa iti traiasca !

Fane18.05.2010 10:49

Sa fie sanatos si sa te bucuri de el.

fredysteaua18.05.2010 11:08

votat ! te asteptam pe stadion, micutule >:D<

Shok18.05.2010 11:19

:) Ms frumos baieti. O sa vina cu sigurantza. Deja este cu ochii cat cepele cand vede stadionul(la televizor). Desi are doar 5 luni cand este meci este cel mai cuminte. Sta si se uita cu tacsu' :)

 

poza este de la botez unde avea doar o luna si un pic :P