17.05.2010 19:02
Daca va place de bebelul meu stelist il puteti vota in linkul de mai jos ![]()
Daca va place de bebelul meu stelist il puteti vota in linkul de mai jos ![]()
Daca ar si merge linkul...
da din pacate nu merge acum
sper sa-l repare rpd ![]()
Merge acum ![]()
Votat . Sa-ti traiasca si sa devina un la fel de mare stelist ca si altii , de seama.
In alta ordine de idei : Steaua inseamna CSA !
Votat!
Sa iti traiasca !
Sa fie sanatos si sa te bucuri de el.
votat ! te asteptam pe stadion, micutule >
<
Ms frumos baieti. O sa vina cu sigurantza. Deja este cu ochii cat cepele cand vede stadionul(la televizor). Desi are doar 5 luni cand este meci este cel mai cuminte. Sta si se uita cu tacsu' ![]()
poza este de la botez unde avea doar o luna si un pic ![]()