FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

PLACUTA " Steaua " DE VANZARE !

Cry.Baby717.05.2010 13:00

Vand placuta " Steaua " la pretul de 50 de lei, cine o doreste sa-mi scrie pe privat.

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Fane17.05.2010 13:10

Am si eu una identica si o dau cu 40,ce zici ? :naughty:

STARforce17.05.2010 13:55

Ofer 30...hehehhe

Daniel-Ionut17.05.2010 13:59

O sa vreau si eu una cand o sa am un tir

Cry.Baby717.05.2010 20:31
Am si eu una identica si o dau cu 40,ce zici ? :naughty:

 

stiu ca ai si tu:) doar e de la mn:)