17.05.2010 13:00
Vand placuta " Steaua " la pretul de 50 de lei, cine o doreste sa-mi scrie pe privat.
:steag_cruce_invers:
:steag_cruce_invers:
Vand placuta " Steaua " la pretul de 50 de lei, cine o doreste sa-mi scrie pe privat.
:steag_cruce_invers:
:steag_cruce_invers:
Am si eu una identica si o dau cu 40,ce zici ? ![]()
Ofer 30...hehehhe
O sa vreau si eu una cand o sa am un tir
Am si eu una identica si o dau cu 40,ce zici ?
stiu ca ai si tu:) doar e de la mn:)