Avem nevoie de galeria Stelei pentru a putea duce la bun sfarsit inlaturarea hotilor de la putere ...Daca doriti sa ajutati Romania incercati sa dati pe mess , hi5 etc acest mesaj pt a ne face auziti
" Pe 19 mai va fi cel mai mare protest de dupa 89 incoace ..Ora 9 piata victoriei sunt asteptate peste 40000 oameni .Romani veniti cu ce aveti pe acasa sa dam hotii jos ..Constanta , Timisoara , Iasi , Sibiu , Arad etc si-au anuntat prezenta studenti , politisti , pensionari revolutionari..CIne e cu noi sa dea mesajul mai departe si DOAMNE AJUTA !!!! NE VEDEM PE 19 MAI ORA 9 [m]"
