FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

19 mai 2010 ora 9 AM

19mai201016.05.2010 10:18

Avem nevoie de galeria Stelei pentru a putea duce la bun sfarsit inlaturarea hotilor de la putere ...Daca doriti sa ajutati Romania incercati sa dati pe mess , hi5 etc acest mesaj pt a ne face auziti

 

" Pe 19 mai va fi cel mai mare protest de dupa 89 incoace ..Ora 9 piata victoriei sunt asteptate peste 40000 oameni .Romani veniti cu ce aveti pe acasa sa dam hotii jos ..Constanta , Timisoara , Iasi , Sibiu , Arad etc si-au anuntat prezenta studenti , politisti , pensionari revolutionari..CIne e cu noi sa dea mesajul mai departe si DOAMNE AJUTA !!!! NE VEDEM PE 19 MAI ORA 9 [m]"

Kellerman16.05.2010 10:20

WTF?

Vlad Bogdan16.05.2010 10:33

Ce-i cu tine ma? :w00t:

pytycrys16.05.2010 10:41

Si voi vreti sa se legalizeze si Maria...

*Alecs*16.05.2010 11:35

Daca aia 40000 veniti diseara la meci, venim si noi in Piata Victoriei.

Bogdan16.05.2010 11:52

si... hotii hotii de la putere.. dar ailaltii au vreo solutie?