FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua II Bucuresti - Petrolul Ploiesti

Daniel-Ionut16.05.2010 07:19

Steaua II Bucuresti - Pentrolul Ploiesti

 

Duminica 16 mai 2010

Ora 13:00

Terenul numarul 5 din incinta Complexului Sportiv Steaua.

 

Bilete: 10 lei, casele de bilete vor fi deschise incepand cu ora 10:00.

Abonatii clubului au intrarea gratuita, prezentand abonamentul la intrare.

 

Partida va fi condusă de o brigadă alcatuită din Lucian Rusandu (Sf. Gheorghe) - Dan Vasile Popescu (Buzau) si Catalin Liviu Guloiu (Buzau), observatori fiind delegati Silviu Mocanu (Arad) si Ioan Parcalab (Bucuresti).

 

Linii de clasament

 

General

 

10. Steaua II Bucuresti 28 10 10 8 31-24 40

3. Petrolul Ploiesti 29 15 11 3 49-17 56

 

Acasa

 

12. Steaua II Bucuresti 14 6 5 3 18-13 23

 

Deplasare

 

2. Petrolul Ploiesti 14 6 5 3 21-13 23

Ultimele rezultate

 

Steaua II

 

meci amanat cu Victoria Branesti (d), 2-2 cu Concordia Chiajna (a)

 

Petrolul

 

3-0 cu Tricolorul Breaza (a), 1-0 cu CSM Ramnicu Sarat (d)

 

În tur

 

Petrolul Ploiesti - Steaua II Bucuresti 1-1

 

Forza Steaua :oleole:

RobYnho16.05.2010 08:18

Lupii galbeni. Tigani infecti.

Daniel-Ionut16.05.2010 08:21

Cica ar veni cu 3 autocare... da unde o sa ii bage in tarcul ala nu stiu :D

Bogdan16.05.2010 09:51

2 autocare. Erau pe virtutii acum juma de ora

Lari16.05.2010 11:26

Oprita ne-a dat doua goluri, pana acum. Mai are timp...

 

Sa votam Leo Strizu, antrenor la prima echipa!

RobYnho16.05.2010 11:30
Sa votam Leo Strizu, antrenor la prima echipa!

 

Nu-nu. Era mai bun la juniori. Cine va mai cere bani unui junior sa joace la Steaua ?

Dragoshel16.05.2010 11:46

pana si roby dadea pe poarta de la 11 metri....

*Alecs*16.05.2010 11:47

Ce blat si la meciul asta, s-a si vazut cum Rusu a vrut sa rateze. Daniele cat aveau lupii cota ca am vazut ca ai pus pe ei ?

RobYnho16.05.2010 11:50
pana si roby dadea pe poarta de la 11 metri....

 

Cum dracu ? Dupa 9-10 ani de fotbal si vreo 2-3 ani de carmol si tutun, ii dadeam clasa. :))

 

@ Alecs

 

1.55 la Stanley.

r3fl3x16.05.2010 12:38
Nu-nu. Era mai bun la juniori. Cine va mai cere bani unui junior sa joace la Steaua ?

 

Poate revine Bumbescu :)

Daniel-Ionut16.05.2010 12:41

Ba ce de lupi sexy au fost :w00t:

gabitzubrasov16.05.2010 12:45

pai am ajuata petrolul si tragem tare cu branesti...ecuatie sipla

 

ps roby se da rostogol el si poate atunci inscrie :P:bananadance:

RobYnho16.05.2010 12:51
ps roby se da rostogol el si poate atunci inscrie :P:bananadance:

 

Maradona din Carpati.

Daniel-Ionut16.05.2010 14:40

Baaa... slab e Tall ala... dupa ce ca s'a nascut cu oboseala in sange mai este si foarte slab.

Ma intreb care o fi nivelul campionatului cipriot daca asta nu face fata nici in Liga a 2-a.

ionel_9416.05.2010 14:58

avem jucatori buni la echipa 2a dar din pacate nu sunt loati inseama de prima echipa Bergodi a incercat ceva interesant dar asta e.....

si cred ca puteau face mai mult cu petrolul :D

Daniel-Ionut16.05.2010 15:02

Sa vedem ce face Matei ala in seara asta daca il baga cu Craiova.

RobYnho16.05.2010 15:02
avem jucatori buni la echipa 2a dar din pacate nu sunt loati inseama de prima echipa Bergodi a incercat ceva interesant dar asta e.....

si cred ca puteau face mai mult cu petrolul :D

 

Ma dor ochii.

oges16.05.2010 16:33

fuge Armata zici ca-i Gabi Szabo;)

Daniel-Ionut16.05.2010 17:01
fuge Armata zici ca-i Gabi Szabo;)

 

:blink: va bucurati ca ati batut Steaua 2 ma? :D

TURKU16.05.2010 17:48
:wall: :wall: :wall: :wall: 0-3 cam sec scorul,nu prea au jucat cam nimic echipa....viitorul e in ceata
Daniel-Ionut16.05.2010 18:06
0-3 cam sec scorul

 

Nu conteaza scoru' / :finger: lu petrolu'

ebonyc18.05.2010 10:10

Nu va panicati, a fost blat. Sa vedeti meci cu Branestiul. Sa vedeti ce tare o sa traga cu aia. Eu mizez pe minim un egal, daca nu chiar sa bata Steaua II.