08.05.2010 11:17
Stie careva de unde pot face rost de un bilet la Galeria Stelei pentru mecviul de luni :FC Vaslui-Steaua?Eu sunt din Vaslui,dar tin cu Steaua.Spuneti-mi si mie va rog frumos.:)Multumesc! 
Pe saitul oficial al lui FC Vaslui scrie ca spectatorii care vor avea insemne ale clubului Steaua vor fi directionati catre sectorul galeriei oaspete.
Iar biletele, probabil de la...casa de bilete. ![]()
nu a intrat nimeni la meci...am stat pe langa porti ![]()
nu va mai plangeti!stiti ca trebuie sa-i "multumiti" lui ne-a Vali si ciobanului pentru fazele astea!conteaza enorm si modul in care o faceti,cat mai frumos adica!
p.s. spre 24!campionii,campionii ole,ole,ole! ![]()