FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

bilete FC Vaslui-Steaua

Buzatu Andreea08.05.2010 11:17
Stie careva de unde pot face rost de un bilet la Galeria Stelei pentru mecviul de luni :FC Vaslui-Steaua?Eu sunt din Vaslui,dar tin cu Steaua.Spuneti-mi si mie va rog frumos.:)Multumesc! :steag_cruce_invers:fular-campionii
1on08.05.2010 11:31

Pe saitul oficial al lui FC Vaslui scrie ca spectatorii care vor avea insemne ale clubului Steaua vor fi directionati catre sectorul galeriei oaspete.

dayra08.05.2010 11:48

Iar biletele, probabil de la...casa de bilete. :)

cutzit11.05.2010 22:21

nu a intrat nimeni la meci...am stat pe langa porti :(

Buzatu Andreea12.05.2010 05:06
Stiu:(Vroiam sa intru cu voi,dar nu s-a putut:( fularsteaua2

e_avatare_ro_74066.gif

godsaveultras12.05.2010 08:08

 

nu va mai plangeti!stiti ca trebuie sa-i "multumiti" lui ne-a Vali si ciobanului pentru fazele astea!conteaza enorm si modul in care o faceti,cat mai frumos adica!

 

p.s. spre 24!campionii,campionii ole,ole,ole! :bananadance: