Sarbatori fericite, Stelistilor! Am deschis acest topic ca sa spunem fiecare ce facem de sarbatori.
Eu nu o sa fiu in tara de Revelion dar de Craciun o sa fiu asteptandu-l pe "Mosu'". Cred ca-mi aduce un bilet la meciul cu Barcelona (cand o ajunge Steaua acolo!) ![]()
