FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori fericite!

FANATIK RED-BLUE16.12.2005 08:07

Sarbatori fericite, Stelistilor! Am deschis acest topic ca sa spunem fiecare ce facem de sarbatori.

Eu nu o sa fiu in tara de Revelion dar de Craciun o sa fiu asteptandu-l pe "Mosu'". Cred ca-mi aduce un bilet la meciul cu Barcelona (cand o ajunge Steaua acolo!) :D

meshteroo16.12.2005 15:26

Ce voi face de sarbatori? Voi manca prajiturile facute de bunica... :)

In privinta cu "Mosu"...sunati la 311...valabil doar in retelele Orange si puteti vorbi cu "Mosu".

FANATIK RED-BLUE16.12.2005 16:43

Lol...

Ionut_stelistu19.12.2005 12:12

Chiar vorbim cu "Mosu" ?

IONUTZ-CIPRIAN19.12.2005 16:15

:evil: SARBATORI FERICITE tuturor stelistilor din tara!Sper ca anul ce vine sa ne aduca mai multe succese ca anul ce o sa treaca si sa ne aduca titlul 23(sa moara d_namo).HI HI HI HI!!!!!!!!!! :twisted:

meshteroo19.12.2005 16:37
Chiar vorbim cu "Mosu" ?

Daca intr-adevar te intereaseaza...DA! Am vazut asta la Pro TV, tarifele sunt de 1 USD/minut...parca...sa spun sincer EU NU AM SUNAT!!!

FanSteaua4Life19.12.2005 17:29

Sarbatorii fericite, sper ca magii sa urmareasca Steaua si sa ajunga in Ghencea cu daruri si jucatori valoroshi... :wink:

misha19.12.2005 18:05

eu cred ca o sa-l sun pe Mosu' :lol:

Bebe4ever29.12.2005 22:33

Va doresc de 2006 ori cate 12 luni de fericire, 52 de saptamani de distractie, 365 de zile de succes, 8760 de ore de sanatate si 525600 de minute de noroc !

La multi ani !!!

reddog30.12.2005 16:09

Cu ocazia Sarbatorilor de iarna, tin pe aceasta cale sa va urez tuturor tot ce va doriti, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi. Fie ca in noul an sa ne regasim mai fericiti si cu mai multe vise implinite.

cristianotopeanu30.12.2005 16:14

Multumim pentru urari. Fotbalistic vorbind, noi ne vom implini visul in vara asta....

 

Iti urez si tie numai bine, un an nou mai bun ca precedentul si sa iti implinesti toate dorintele realizabile :). In asta nu intra Dinamo, cred ca s-a subinteles ;) .

dbd30.12.2005 16:58

Va urez un calduros La multi ani din Azerbaidjan !!!

:)

Va doresc de 2006 ori cate 12 luni de fericire, 52 de saptamani de distractie, 365 de zile de succes, 8760 de ore de sanatate si 525600 de minute de noroc !

La multi ani !!!

si 31536000 de secunde de momente ros-albastre !!! :lol:

armanovici30.12.2005 21:44

Un An Nou Fericit tuturor utilizatorilor ,moderatorilor si administratorilor acestui forum!!!

dbd31.12.2005 03:34

armanovici

Un An Nou Fericit tuturor utilizatorilor ,moderatorilor si administratorilor acestui forum!!!

ms la fel...dar ai uitat de guests... :lol: :lol: :lol:

Bogdan4Steaua31.12.2005 17:17

Un an nou fericit tuturor!

LA MULTI ANI!!! :wink:

horse3731.12.2005 18:17

LA MULTI ANI CU SANATATE FAMILIEI STELISTE!

armanovici31.12.2005 18:32

La multi ani tuturor forumistilor!!

latifundiarul01.01.2006 12:45

LA MULTI ANIIIIIIIIIIII :twisted: