Sambata 1 mai la ora 11:00 are loc meciul dintre Dunarea Giurgiu si Steaua II pe stadionul Marin Anastasovici din Giurgiu. Invit toti stelistii sa fie prezenti la meci. Eu impreauna cu inca cativa zeci de prieteni ii vom astepta la sectorul rezervat oaspetilor. As dori sa fim cat mai multi stelisti atat din Giurgiu si, spre eu si din Bucuresti care sa contestam conducerea si sa ii incurajam pe tinerii jucatori care probabil sunt singurii care mai reprezinta cat de cat spiritul CCA la fotbal.
Va astept si sper sa fim in numar cat mai mare. Pentru cei care doresc detalii despre cum sa ajunga la stadion va astept cu un PM ![]()
