FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonament fotolii

ADRIAN PACURAR14.12.2005 12:03

De vanzare abonament fotolii 5 milioane (nu sunt eu posesorul ) doar ajut pe cineva sa il vanda.

FANATIK RED-BLUE22.12.2005 08:59

Nu vezi ca suporterii nu se inghesuie sa cumpere un abonament de 5 milioane? Ce le trebuie lor fotolii cand scaunele din tribune sun in stare aproape perfecta?