14.12.2005 12:03
De vanzare abonament fotolii 5 milioane (nu sunt eu posesorul ) doar ajut pe cineva sa il vanda.
De vanzare abonament fotolii 5 milioane (nu sunt eu posesorul ) doar ajut pe cineva sa il vanda.
Nu vezi ca suporterii nu se inghesuie sa cumpere un abonament de 5 milioane? Ce le trebuie lor fotolii cand scaunele din tribune sun in stare aproape perfecta?