in ce l-ati sfatui sa investeasca??
-sa construiasca 100 de case pentru sinistrati
-sa investeasca in achizitionarea de jucatori pentru Steaua
Ipotetic vorbind...nu ar putea sa aleaga ambele variante!
in ce l-ati sfatui sa investeasca??
-sa construiasca 100 de case pentru sinistrati
-sa investeasca in achizitionarea de jucatori pentru Steaua
Ipotetic vorbind...nu ar putea sa aleaga ambele variante!
Jucatori pentru Steaua...dar si pentru sinistrati...pacat ca nu este alegere multipla... :cry: votam pe ambele...
Mie mi-ar placea sa-i investeasca in Steaua (mai degraba stadion decat jucatori, caci eu sunt destul de multumit de actuala echipa, desi s-ar putea imbunatati).
Daca i-ar acorda, insa, ca ajutoare la sinistrati nu l-as blama deloc pt asta.
Daca ar avea Jiji 3 milioane de dolari ii sugerez sa cumpere un club de prima Liga din Trinidad Tobago si sa se mute acolo....
Stie el foarte bine cum trebuie sa-i foloseasca.Dar ar fi bine sa ofere sanse si sinistratilor si Stelei.Sigur ca Steaua are nevoie si de banii lui.Altfel se duce de râpa.
puneti-va si-n locul alora de nu mai au case!! dar ar fii bine ca Jiji sa aiba 6 mil de euro. Asa face 2 investitii!!