FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua 2 - Gloria Buzau

MihaitzaM1423.04.2010 09:16

Steaua 2 - Gloria Buzau se disputa duminca incepand cu ora 13:00 in direct la Sport.Ro

 

Eu Unu Sunt din Buzau si as vrea sa se termine egal :)

ca sa se salveze si gloria de la retrogradare...

:steag_sah_mic:

Adrian23.04.2010 10:59

Esti un stelist adevarat MihaitzaM14.

Daniel-Ionut23.04.2010 14:30
Eu Unu Sunt din Buzau si as vrea sa se termine egal :)

ca sa se salveze si gloria de la retrogradare...

:steag_sah_mic:

 

Pai in acest meci puteti sa luati toate punctele, tinand cont ca Steaua va retrograda in Liga a 2-a in urma cazului "valiza" iar Steaua 2 va fi nevoita sa joace in Liga a 3-a, nu mai avem nevoie de puncte. :rolleyes:

MihaitzaM1423.04.2010 17:44

mai bine pierde gloria buzau :)

 

decat sa se duca Steaua in B :))

 

Adrian23.04.2010 17:45
mai bine pierde gloria buzau :)

 

decat sa se duca Steaua in B :))

 

Repet, esti un stelist adevarat!

MihaitzaM1423.04.2010 17:57

:))

sa il iau ca pe un compliment ?:))

sau doar faci misto de mine?:)

gabitzubrasov23.04.2010 20:04
:))

sa il iau ca pe un compliment ? :))

sau doar faci misto de mine? :)

 

iao cum vrei... :ce_oameni: (parerea mea)glumesc

ii batem la pas daca se joaca pe bune

Dragoshel25.04.2010 12:02

am batut "la pas" cu scorul de 1-0 gol Bicfalvi

gio_stgloria25.04.2010 13:15

bulangeala mare la Steaua 2, macar 1 punct de-i dadea si gloriei.

gabitzubrasov25.04.2010 13:30
bulangeala mare la Steaua 2, macar 1 punct de-i dadea si gloriei.

ce draqu jucam fotbal sau vindem meciuri??? :sick: sa castige cine e bun nu cel ce are banii...nu ai echipa joci in liga3 sau in Liga satelor :ce_oameni:

 

chiar daca e Steaua 2 avem aceleasi idealuri,cat mai multe victorii si o clasare cat mai buna ;)

red&blue_boy25.04.2010 13:38
chiar daca e Steaua 2 avem aceleasi idealuri,cat mai multe victorii si o clasare cat mai buna ;)

 

 

:)) Buna asta...

gio_stgloria25.04.2010 13:48

nu mai comentez ...

MihaitzaM1425.04.2010 20:41

Gloria Buzau nu mai are echipa...

 

A Venit Batranelul de Anton ..:-j

 

In Locul lui Ion Viorel , care a facut la buzau intr-un an , cat o sa faca anton in 10 ani :)) adica ne`a dus in Liga 1 !

 

Dar asta este... Tulpan presedinte care a bagat gloria buzau in datorii... si ce datorii...

 

Oricum Steaua e nevasta mea :x Gloria Buzau Amanta :))

Adrian25.04.2010 20:42
Oricum Steaua e nevasta mea :x Gloria Buzau Amanta :))

 

Da, un suporter adevarat.

MihaitzaM1425.04.2010 20:55

Adrian :)

 

Suporter adevarat sunt atunci cand o sa ma duc la stadion meci de meci.. cum ma duc la gloria buzau ...

dar cand o sa fiu si eu mai mare poate atunci o sa ma duc si eu meci de meci la Steaua...:)

 

Pana atunci sunt suporter aproape adevarat daca pot spune asa...:)

 

eu am fost pe Ghencea la meciul cu Arsenal si in campionat de vro 2-3 ori...