21.04.2010 12:29
final 1-1 un meci bun facut de baietii nostri care nu s-au mai predat precum credeau multi dar cu o mare greseala de arbitraj(parerea mea) penalty-ul din ultimile minute a facut ca STEAUA2 sa fie privata de o victorie muncita dar si asa a cam incurcat lucrurile la promovare
