FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

România Maxima!

«12»
alex ripper17.12.2005 11:26

Maine la 23.30 echipa nationala de hanbal feminin va ateriza in Bucuresti , ar fi bine sa le facem o primire calduroasa.Indiferent de rezultatul partidei de maine!

ADRIAN PACURAR17.12.2005 11:26

De mult timp nu am mai simtit o asa bucurie .Un meci jucat cu inima , un meci dus pana la sacrificiu .Bravo Romania!BRAVO FETELOR!

alex ripper17.12.2005 11:28

Va spun de acum,dar maine cand se vor intoarce in tara ,fetele ne vor aduce titlul mondial...

Ayrton17.12.2005 11:33

Este o performanta incredibila si un exemplu pentru celelalte echipe nationale! Sper sa castigam titlul mondial!! Hai Romania!

I.N.Money17.12.2005 12:08

A venit vremea lor.S-au bucurat ca niste copile,e timpul sa fie rasplatite pentru munca lor din toata cariera.Vorba lui Cosmin Cernat,poate cineva acolo sus le iubeste...Bravo Fetelor...Suntem Mandrii de Voi !!!

meshteroo17.12.2005 12:32

BRAVO ROM

MAINE DE LA ORA 15:30 FINALA CM 2005!!! PE TVR2!!!

Bogdan4Steaua17.12.2005 13:06

Felicitari echipei! Au jucat excelent!

Acum e in direct la TVR 2 cea de-a doua semifinala(Rusia-Danemarca). Rusoaicele conduc jocul autoritar(momentan au 9 puncte in fata). Va fi extrem de greu maine. Rusoaicele vor avea probabil de partea lor arbitrajul si publicul. Daca jucam cu ambitie putem sa le batem. Va fi foarte greu. Fara indoiala cel mai greu meci de pana acum. Bafta Romania!

meshteroo17.12.2005 13:09

Bafta Romania!!!

As vrea sa jucam maine cu Danemarca decat cu Rusia...dar Rusia conduce cu 22-13 momentan... :(

Ce e si mai rau este ca in Rusia este CM-ul si poate vom pierde finala... :(

LAST EDIT:

JUCAM FINALA CU RUSIA!

STIRE DE ULTIMA ORA!!!

FINALA SE VA JUCA DE LA ORA 16:00!!!

Motanu D18.12.2005 12:11

Se pare ca vom pierde. Pacat...

Chiar si asa este o mare performanta! Merita toata recunostinta noastra.

armanovici18.12.2005 12:49

Suntem vicecampioane!!O MARE PERFORMANTA!!!

 

 

FELICITARI FETELOR...SUNTEM MANDRE DE VOI...

 

Din pacate Rusia a fost mai buna azi...

meshteroo18.12.2005 12:55

Daca toate barele ("berile" :wink:) se considerau goluri ii bateam noi cu 28 la 40... :cry:

Rusoaicele au avut noroc si cu arbitrajul...

armanovici18.12.2005 13:08
Daca toate berile se considerau goluri ii bateam noi cu 28 la 40... :cry:  

 

Am pierdut pentru ca s-au consumat prea multe beri :)

 

Vezi domle unde e problema??

alex ripper19.12.2005 05:44

mestere,arbitrajul a fost destul de bun...s-a gresit de ambele parti. In repriza a doua au jucat rusoaicele minute bune cu 1 sau 2 jucatoare mai putin.nu arbitrajul e de vina...nimeni nu e de vina...BRAVO Romania!!!!

dbd19.12.2005 08:36
armanovici a scris : FELICITARI FETELOR...SUNTEM MANDRE DE VOI...
:lol: :lol: :lol:

ma rog...felicitari...dar erau rusoaicele alea ca niste munti... 8O

«12»