Iubitii nostri jucatori petrec pe ritmuri de manele,sampania curge...Insa ce oare sarbatoresc??..Pe Baciu il vad cam abatut...Sa nu fi vrut la Timisoara??...Pe Enescu ar trebui cineva sa il invete sa se imbrace ![]()
Saracul de el inca nu stie ![]()
Iubitii nostri jucatori petrec pe ritmuri de manele,sampania curge...Insa ce oare sarbatoresc??..Pe Baciu il vad cam abatut...Sa nu fi vrut la Timisoara??...Pe Enescu ar trebui cineva sa il invete sa se imbrace ![]()
Saracul de el inca nu stie ![]()
o fi cu ocazia plecarii lu` Protasov...petrecerea de adio
Protasov și-a luat la revedere de la jucători in "Club Pollo"
Ieri după-amiază, jucătorii Stelei au avut programat primul antrenament după meciul cu FC Vaslui, care a incheiat sezonul intern. Protasov și-a invitat apoi elevii in "Club Polo" din cartierul Floreasca, pentru a le oferi o masă de adio, Oleg urmînd să plece la Dnepr după partida de joia viitoare cu Hertha. Gigi Becali ii anunțase pe fotbaliști că banchetul oficial de final de an va avea loc la Berlin, după ultimul meci din grupa Cupei UEFA, cu Hertha, insă Protasov a dorit să-și ia la revedere de la fotbaliști intr-un cadru organizat chiar de el. La petrecere, fondul sonor a fost asigurat de maneliștii Adi de la Vîlcea și Adrian Caval
Sursa Galeata Zvonurilor(se citeste GSP)