FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Castiga un Tricou cu FCSB

danyab12.04.2010 06:38

:steag_cruce_invers:

 

N-am mai postat de mult pe acest forum, dar acum am sa revin cu ceva interesant si Folositor pentru toti stelisti. Este vorba de un concurs foarte simplu in care se poate castiga un Tricou cu FCSB pe saptamana pana la sfarsitul lunii Mai!

 

Este vorba despre un concurs de pronosticuri, destul de simplu aveti toate detaliile lui aici: Concurs Castiga un tricou cu FCSB - detalii

 

Sper ca acest mesaj sa va vina in ajutor si sper ca administratori sa nu il considere spam pentru ca nu are acest scop si conform regulamentului este folositor comunitatii.

 

Va doresc mult noroc!