Icon-uri, avatare, si chiar si logouri inprovizate ![]()
Icon-uri, avatare, si chiar si logouri inprovizate ![]()
Icon-uri, avatare, si chiar si logouri inprovizate![]()
ce-s cu astea?
o sa le faci tu sau vrei sa fie pe site?
Cred ca o sa le faca el, sau cine se mai pricepe ![]()
Le fac eu ![]()
Sau cine vrea.
P.s : snt fata ![]()
asl pls ![]()
P.s : snt fata![]()
si nu te vedem si noi ?
Macar asa putin.
Acum o sa incepeti cu : "Sa stii ca mie mi-au placut wallpaperurile tale de la inceput" sau "Pana la urma e posibil sa schimbam logo-ul" =))
Mda... sau "nu faci un wallpaper si cu tine" ![]()
Cum a zis ca are fofarca, repede ati sarit pe ea mah.

p.s: daca vreti ceva numai faceti of =)). trimiteti-mi mesaj privat si va dau idu` =)) sau vbim prin mesaje :>
vrem un wallpaper cu tine si discutam dupa si de aidiuri ![]()
Singurica, singurica?

Jos Becali !
p.s : Da singurica singurica
) ! Stai k fac =))))
Vorbeam cu Marius.
ba tarani sunt colegii mei virtuali.
in realitate nu sunt.
vor doar sa para asa.
frate faceti avatarele alea ??? :-W
frate faceti avatarele alea ??? :-W
Te-ai bagat in seama si aici,nu-ti scapa nici un topic!