FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avatare cu Steaua

Itss.06.04.2010 19:30

Icon-uri, avatare, si chiar si logouri inprovizate :)

 

 

 

cristy.steaua2106.04.2010 19:47
Icon-uri, avatare, si chiar si logouri inprovizate :)

 

ce-s cu astea?

o sa le faci tu sau vrei sa fie pe site?

 

Daniel-Ionut07.04.2010 07:08

Cred ca o sa le faca el, sau cine se mai pricepe :P

Itss.07.04.2010 10:49

Le fac eu :)

Sau cine vrea.

P.s : snt fata :)

Marius07.04.2010 11:08

asl pls :D

Fane07.04.2010 11:11
P.s : snt fata :)

 

si nu te vedem si noi ?

Maye07.04.2010 11:17

Macar asa putin.

*Alecs*07.04.2010 14:25

Acum o sa incepeti cu : "Sa stii ca mie mi-au placut wallpaperurile tale de la inceput" sau "Pana la urma e posibil sa schimbam logo-ul" =))

Daniel-Ionut07.04.2010 15:04

Mda... sau "nu faci un wallpaper si cu tine" :D

MoWeed07.04.2010 15:44

Cum a zis ca are fofarca, repede ati sarit pe ea mah.

Itss.07.04.2010 17:41

15cd1t.jpg

 

 

 

 

p.s: daca vreti ceva numai faceti of =)). trimiteti-mi mesaj privat si va dau idu` =)) sau vbim prin mesaje :>

Marius07.04.2010 17:55

vrem un wallpaper cu tine si discutam dupa si de aidiuri :D

axl07.04.2010 17:58

Singurica, singurica?

Itss.07.04.2010 18:13

m9or6c.jpg

Jos Becali !

 

 

p.s : Da singurica singurica :))) ! Stai k fac =))))

axl07.04.2010 18:14

Vorbeam cu Marius.

Ronnie08.04.2010 20:08

ba tarani sunt colegii mei virtuali.

Azzido08.04.2010 20:57

in realitate nu sunt.

vor doar sa para asa.

 

FuNNky LowE suD07.06.2010 07:01

frate faceti avatarele alea ??? :-W

clausblaus07.06.2010 07:55
frate faceti avatarele alea ??? :-W

 

Te-ai bagat in seama si aici,nu-ti scapa nici un topic!

mihaiDMI05.11.2012 17:47

Am facut un avatar, destul de simplu. :steag_cruce_invers:

fcsteaua.png