FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nokia E51 Black, pachet complet, garantie

Bogdan06.04.2010 18:43

Vand Nokia E51 Stare foarte buna. Arata 9 din 10. Are mici urme de folosire de la buzunarul pantalonilor. Mai are garantie pana in Iunie 2010.

Codat Orange. Sunt unic proprietar, a fost cumparat de mine din orange shop.

 

NU MA INTERESEAZA SCHIMBURI! La cerere pot face mai multe poze.

 

Pachetul contine:

-Telefon

-Incarcator

-Hands-free

-Card microSD de 1GB.

-Garantia pana in iunie 2010.

 

Pret: 315 RON

contact: 0746677082 sau 0765516501

bodaneloo7[at]yahoo.com pe e-mail sau messenger.

e51_1.jpg

e51_2.jpg

e51_3.jpg