Meci castigat de Steaua fara probleme, dominat de la un capat la celalalt... 3-0, oaspetii mai bine nu se mai prezentau.
â–șmin 82: 3-0. Albu inscrie un gol superb. Jucatorul, aflat la marginea careului in partea dreapta trimite un lob chiar sub transversală peste portarul advers.
â–șmin 21: 2-0. Acelasi Rusu, aflat la marginea careului de 6 metri cu spatele de poarta iși ridică mingea si execută o semifoarfecă pe spate trimițand mingea in transversală si in poarta
â–șmin 19: 1-0. Mustață centrează de pe partea dreaptă si Rusu, cu capul, din coltul careului de sase metri inscrie.
Tall (nr 4) a jucat toate cele 90 de minute si a avut o prestatie destul de buna, cu cateva deposedari ca la carte. Joc simplu si precis... a vorbit in permanenta cu coechipierii.
In rest... Lazar foarte bun la mijlocul terenului, Mustata si Tosca foarte activi pe benzile terenului.
Rusu foarte activ in atac...
L-am mai urmarit pe Matei care a intrat in repriza a 2-a, dar mi se parte foarte firav.


Au asistat la meci si antrenorul echipei mari, Mihai Stoichita alaturi de Valeriu Argaseala.