FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua II - CSM Ramnicu Sarat

Daniel-Ionut06.04.2010 15:17

liga2s.jpg

Steaua II - CSM Ramnicu Sarat, si mai precis locul 9 contra lanternei rosii a seriei 1 din Liga a 2-a CSM Ramnicu Sarat, 18.

 

Meciul va fi sambata, 10 aprilie de la ora 13:00 pe terenul 5 din incinta Coplexului Sportiv Steaua. Si probabil intrarea va fi 5 lei, iar meciul va fi transmis de sport.ro.

 

Steaua II vine dupa o infrangere cu 3-1 (Batfoi) la Delta Tulcea, in timp ce Ramnicu Sarat vine in Ghencea dupa o remiza, 1-1 contra Tricolorului din Breaza.

Arian08.04.2010 10:49

Bilete Steaua 2 - CSM Ramnicu Sarat

 

FC Steaua anunta ca pretul unui bilet la meciul Steaua 2 - CSM Ramnicu Sarat, care se va disputa sambata, 10 aprilie, de la ora 13:00, pe terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua este de 5 lei. Abonatii clubului nostru au intrarea gratuita. Casele de bilete vor fi deschise sambata de la ora 10:00.

Daniel-Ionut08.04.2010 14:23

As vrea sa il vad pe Tall la lucru sambata :hmmm:

David08.04.2010 21:09

Tot ii talent cat ii.

red&blue_boy08.04.2010 21:44
As vrea sa il vad pe Tall la lucru sambata :hmmm:

 

 

Dar la prima echipa cand il vedem?Dupa ce l-am mai adus...

Arian09.04.2010 11:20
As vrea sa il vad pe Tall la lucru sambata :hmmm:

 

Nu cred c-o sa joace. Are oboseala-n sange.

Daniel-Ionut09.04.2010 14:14
Nu cred c-o sa joace. Are oboseala-n sange.

 

O sa joace ca a jucat si etapa trecuta din deplasare 90 de minute.

Daniel-Ionut10.04.2010 13:02

Meci castigat de Steaua fara probleme, dominat de la un capat la celalalt... 3-0, oaspetii mai bine nu se mai prezentau.

 

â–șmin 82: 3-0. Albu inscrie un gol superb. Jucatorul, aflat la marginea careului in partea dreapta trimite un lob chiar sub transversală peste portarul advers.

 

â–șmin 21: 2-0. Acelasi Rusu, aflat la marginea careului de 6 metri cu spatele de poarta iși ridică mingea si execută o semifoarfecă pe spate trimițand mingea in transversală si in poarta

 

â–șmin 19: 1-0. Mustață centrează de pe partea dreaptă si Rusu, cu capul, din coltul careului de sase metri inscrie.

 

Tall (nr 4) a jucat toate cele 90 de minute si a avut o prestatie destul de buna, cu cateva deposedari ca la carte. Joc simplu si precis... a vorbit in permanenta cu coechipierii.imag027r.jpg

 

In rest... Lazar foarte bun la mijlocul terenului, Mustata si Tosca foarte activi pe benzile terenului.

Rusu foarte activ in atac...

L-am mai urmarit pe Matei care a intrat in repriza a 2-a, dar mi se parte foarte firav.

 

imag026w.jpg

imag025y.jpg

 

Au asistat la meci si antrenorul echipei mari, Mihai Stoichita alaturi de Valeriu Argaseala.

Maye10.04.2010 17:37
Au asistat la meci si antrenorul echipei mari, Mihai Stoichita alaturi de Valeriu Argaseala.

Sa le dau muuie

 

red&blue_boy10.04.2010 20:27

Bine ca am castigat,sa nu picam in C.

 

Au asistat la meci si antrenorul echipei mari, Mihai Stoichita alaturi de Valeriu Argaseala.

 

 

Sper ca le-ai facut ceva urari de bine ! :P

f234567k10.04.2010 21:26

Mai bine mergeai la handbal!

Daniel-Ionut10.04.2010 21:41
Mai bine mergeai la handbal!

 

Cata dreptate... :no: