FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[Vand] Ipod 8 GB

AndyTytanBoys03.04.2010 14:37

Ipod-ul este nou.

Ipod + Casti + Cablu de date

Pret: 220 Ron

Locatie: Doar in Brasov

Contactati-ma pe PM.

 

p1040705e.jpg

 

p1040704m.jpg

 

p1040703.jpg

 

p1040702h.th.jpg

 

p1040701a.jpg

 

p1040700.jpg

 

`p1040699.jpg

 

p1040698g.jpg

gamesboy15.04.2010 09:49

Modelul asta este vazut de widows ca memory stick? Sau toate fisierele trebuiesc transferate prima data in itunes?

AndyTytanBoys21.04.2010 15:46

sincer sa iti spun nu stiu pentru ca nu e al meu.dar o sa ma interesez si iti zic

AndyTytanBoys11.05.2010 18:03

Update

 

Pret: 250 RON

andyro25.05.2010 18:40

Il mai ai ?

AndyTytanBoys28.05.2010 09:13

il mai am;)

AndyTytanBoys08.07.2010 11:31

Update pret: 220 RON doar in Brasov

AndyTytanBoys09.08.2010 21:27

Gata l-am vandut!