@mariusmihet
ai plecat de la o premisa gresita, cum ca aripa dura si-ar fi dorit o victorie a lui Fc Steaua cu dinam0. fals. eu as fi vrut sa piarda ambele cu 3-0, dar nici o infrangere umilitoare cu 0-2 n-a fost rea.
asadar, dinam0 2-0 Fc Steaua, un scor util Stelei adevarate.
aveti o problema in creiere care vine de la faptul ca nu aveti definita clar notiunea de "Steaua". credeti ca daca meltenii din gazon poarta tricouri pe care scrie Steaua, ei chiar sunt Steaua? ca daca isi joaca meciurile de acasa in Ghencea sunt Steaua?
NIMIC din ce exista azi in organigrama entitatii juridice inscrise in campionat sub numele "Steaua Bucuresti" n-are nicio legatura cu Steaua pe care o vrem noi.
de aceea folosim sintagma Fc Steaua, pt ca e o adunatura de fiinte care se comporta, joaca, vorbesc si traiesc aidoma ciobanului interlop.
@kla2005
asta e irecuperabil, tot cu "AVEM meci" la Bistrita...
NU. Fc Steaua si suporterii ei au meci la Bistrita, echipa de fotbal Steaua nu mai joaca momentan, ci traieste doar prin mana aia de oameni care lupta pentru principiile si idealurile pe care a fost construita candva AS Armata Bucuresti.
asadar, Fc Steaua, uitandu-ma si la arbitri, va pierde la tata jean acasa.
ocazie cu care mirajul celor 15mil e se va disipa din fata ciobanului, aducandu-ne mai aproape de eliberare.
VPM! Steaua SUNTEM NOI!