exista o slabiciune fundamentala in jocul Stelei, care a iesit la suprafata in special in meciurile cu Dinamo, Vaslui si Bistrita...practic, daca nu are un avantaj confortabil de 2-3 goluri echipa 'cade', aparent inexplicabil..cred ca este vorba de pregatirea fizica dar mai important de faptul ca exista jucatori in primul 11 care nu fa fatza fotbalului modern care se bazeaza pe forta, argesivitate, viteza, constanta pe durata a 90 de minute...e evident ca e vorba aici de Paraschiv, Bostina(ZERO pe faza de aparare), Nesu si , partial, Dica..prin prisma asta eu salut venirea lui Olaroiu pentru ca jucatorii sau favoriti sunt exact opusul celor nominalizati mai sus
