Ce credeti ca le va aduce Mos Nicolae jucatorilor, lui MM si lui Gigi ??? Sau ce ar trebui ei sa primeasca ??? :lol:
Ce credeti ca le va aduce Mos Nicolae jucatorilor, lui MM si lui Gigi ??? Sau ce ar trebui ei sa primeasca ??? :lol:
Bostina - reusirea driblingurilor
Nicloita - lapte ca sa creasca mare
MM Stoica - mai multi hingheri in Bucuresti
Cristea - noroc
Radoi - aparatoare pe tot piciorul
Eu am primit de Mos Nicolae f multe dulciuri si o minge cu Steaua.
Steaua-un alt patron...
Jiji-o alta stana...
MM-o pereche de manusi de box...
Nesu-ultima carte cu Harry Poter...
Dumitru-un bilet de tren pana la Cluj(numai dus)
Steaua - un gazon nou
Gigi - alt creier...de preferat ...mai inteligent
Meme - un sac de box
Hamutovski - o pereche de ochelari care sa arate pe ce traiectorie vine mingea
Ogararu - un frizer
Goian - o lesa ca sa poata sa-l tina pe frate'su ...sau mai bine sa-l stranga de gat cu lesa :twisted:
Ghionea - un manual cu greselile pe care nu trebuie sa le faca (nu ca ar face prea multe...dar cand face sunt decisive pt scorul final) ![]()
Nesu - o panza ...pe care sa deseneze moartea cainilor :lol: (ce sadica sunt :twisted: )
Nicolita - o vacanta in Brazilia
Paraschiv - pe Borcea...ca sa-l "mangaie" cu crampoanele pe fata :lol:
Radoi - pe Piturca ....continuarea o stim si noi :twisted:
Bostina - un bilet pe Camp Nou
Dica - o caseta cu golurile sale
Iacob - un covor cu un caine...ca sa-si stearga picioarele de el ![]()
jucatorilor care au mai ramas cate o nuielusa
...bine nu la toti :wink:
Pana una-alta mos Nicolae (Dica) ne-a facut cadou la toti un gol. Sper sa ne mai faca cadou inca vreo 2 in Germania !!!
Totusi l-am uitat pe Cristea...sper ca a primit de Mos Nicolae o caseta de la meciul cu Valencia sa vada si el cum dau goluri marii atacanti...
cum dadeau candva ![]()
in primul rand LA MULTI ANI Dica!!! si in al doilea rand Cristocea a fost cadoul lui MOSU' pt Steaua!!! :wink: