FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mos Nicolae ???

dbd05.12.2005 08:14

Ce credeti ca le va aduce Mos Nicolae jucatorilor, lui MM si lui Gigi ??? Sau ce ar trebui ei sa primeasca ??? :lol:

dbd05.12.2005 08:22

Bostina - reusirea driblingurilor

Nicloita - lapte ca sa creasca mare

dbd05.12.2005 08:22

MM Stoica - mai multi hingheri in Bucuresti

Cristea - noroc

Radoi - aparatoare pe tot piciorul

Ionut_stelistu05.12.2005 14:20

Eu am primit de Mos Nicolae f multe dulciuri si o minge cu Steaua.

redandblue05.12.2005 15:46

Steaua-un alt patron...

Jiji-o alta stana...

MM-o pereche de manusi de box...

Nesu-ultima carte cu Harry Poter...

Dumitru-un bilet de tren pana la Cluj(numai dus)

misha05.12.2005 18:01

Steaua - un gazon nou

Gigi - alt creier...de preferat ...mai inteligent

Meme - un sac de box

Hamutovski - o pereche de ochelari care sa arate pe ce traiectorie vine mingea

Ogararu - un frizer

Goian - o lesa ca sa poata sa-l tina pe frate'su ...sau mai bine sa-l stranga de gat cu lesa :twisted:

Ghionea - un manual cu greselile pe care nu trebuie sa le faca (nu ca ar face prea multe...dar cand face sunt decisive pt scorul final) :D

Nesu - o panza ...pe care sa deseneze moartea cainilor :lol: (ce sadica sunt :twisted: )

Nicolita - o vacanta in Brazilia

Paraschiv - pe Borcea...ca sa-l "mangaie" cu crampoanele pe fata :lol:

Radoi - pe Piturca ....continuarea o stim si noi :twisted:

Bostina - un bilet pe Camp Nou

Dica - o caseta cu golurile sale

Iacob - un covor cu un caine...ca sa-si stearga picioarele de el :D

jucatorilor care au mai ramas cate o nuielusa :D ...bine nu la toti :wink:

Motanu D05.12.2005 18:24

Pana una-alta mos Nicolae (Dica) ne-a facut cadou la toti un gol. Sper sa ne mai faca cadou inca vreo 2 in Germania !!!

redandblue06.12.2005 07:41

Totusi l-am uitat pe Cristea...sper ca a primit de Mos Nicolae o caseta de la meciul cu Valencia sa vada si el cum dau goluri marii atacanti...

dbd06.12.2005 14:34

cum dadeau candva :(

alex_lef06.12.2005 16:03

in primul rand LA MULTI ANI Dica!!! si in al doilea rand Cristocea a fost cadoul lui MOSU' pt Steaua!!! :wink: