FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Nokia 6021 Stare buna

Bogdan25.03.2010 05:53

Vand Nokia 6021 Stare buna.

VIne cu bateria originala, fata si incarcatorul tot originale. Decodat. Tine incarcat 3 zile.

Telefonul este cel din imagine. Am doar unul si nu ma interseaza schimburi.

Functioneaza impecabil.

 

Pret: 55 RON

 

Contact:

bodaneloo7[at]yahoo.com pe mail si messenger

0746677082 sau 0765516501

nokia6021.jpg

nokia60211.jpg