Salutare,
In calitate de viitor membru AISS (am trimis deja actele de inscriere si astept confirmarea primirii lor pentru a putea achita cotizatia) vroiam sa intreb conducerea AISS care e situatia legata de membrii onorifici.
Am vazut lista membrilor onorifici de pe site insa trebuie sa recunosc ca e cam subtire pentru cati oameni marcanti din Romania sunt stelisti si pentru anvergura pe care AISS banuiesc ca si-o doreste. De aceea ma intrebam cum sta AISS-ul cu recrutarea de noi membri onorifici si care sunt urmatoarele persoane vizate. S-a discutat cu Hagi si Lacatus? Ienei?
Intreb toate acestea pentru ca, din punctul meu de vedere, membrii onorifici sunt foarte importanti pentru a conferi credibilitate, prestigiu si expunere pozitiva in media AISS-ului.
