FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Privind spre...

iondela023.03.2010 19:09

Privind inspre NORD.

 

 

Despre meciul Stelei cu MEDIAS, privit INSPRE Peluza Nord condusa de UNICUL LIDER.

Inainte cu 20 de minute de inceperea meciului , apar 10 -15 baieti care striga frenetic pizdelor , pizdelor si aseaza pe gard , mesajul.

Baietii din Nord prind curaj si incep sa-l conteste IAR pe Jiji si pe jucatori.

 

 

Cu 5 minute de inceperea meciului apare si liderul peluzei.

 

Baietii de sus cetateniicum ii numescprimele randuri incep din nou scandarile impotriva lui Jiji , dar LIDERUL peluzei , se cocoteaza repede pe gard , aratand pumnul si spunand sa se inceteze cu injuriile.

 

Cateva persoane , continua sa il injure pe Gigi , iar atunci LIDERUL peluzei ia atitudine si merge la ei.; ii ia tare , dupa gesturile pe care le facea , parea o atomsfera tensionata.

Numai ca dupa cateva minute aprinse de discutii nu reuseste sa le schimba parerea , ba chiar baietii intrebandu-l de ce , nu lasa lumea sa-l conteste pe Becali.

Apoi ii lasa in pace , iar la pauza are grija probabil sa ii faca sa plece.

 

Cateva persoane continua sa protesteze la adresa lui Jiji , desi LIDERUL nu era de acord.

 

Dupa injuriile aduse PIZDELOR ; va rupem picioarele (desi cei care cantau asta , erau emo-kids intre 16-18 ani ) vorbesc foarte serios , si plecati cu toti...;

dupa marcarea golului se aude iubim Steaua , si lupta Steaua pentru a acoperi trb2 , desigur aceste scandari pleaca din gura LIDERULUI.(scanadrile si cu plecati cu toti , si cele cu iubim Steaua) teortic se bat cap in cap!

 

Spre finalul meciului , LIDERUl da din nou tonul unei scandari SPRE TRIBUNA 2 , Unde VA sunt generali/sa VA scapa de Becali?'

 

cred ca , cu aceaste cuvinte , acest LIDER demonstreaza odata pentru todeauna , cine a fost , cine este si ,ce va fi.

 

Mai mult de atat , nu stiu de unde si pana unde are el dreptul , sa oblige niste oamenii sa nu scandeze ceea ce simt , aratand pumnul

 

Nu stiu , de catre cine a fost ales LIDER

Nu stiu, de ce indrasneste sa faca BISNITA

Nu stiu, cum se poate numi stelist

Nu stiu , cum poate sa spunaSA VA SCAPE DE Becali el nu dorest sa scape de el inseamna??!!!

 

Dar am un raspuns , probabil niste favoruri l-au facut sa se urce pe gard si sa faca semne pentru a se inceta cu scandariile asupra lui Jiji.

 

Si tot acele favoruri probabil il fac , sa atace anumiti suporteri.

 

Ps- Acest meci a fost privit dintr-un unghi total diferit de Peluza Nord , sau de Tribuna 2.

A fost privit de unde era mai bine , si de unde se putea intelege cine este LIDERUL PELUZEI NORD , si CE CAUTA EL ACOLO.

EL NU CAUTA REDOBANDIREA Stelei , EL CAUTA SUPRAVITUIREA LUI PRIN DIFERITE MOTIVE.

Mai trebuie afisat FREE Gigi iar atunci totul va fi foarte clar.

 

Ps- cu ce l-au deranjat suporterii de la tribuna2 , pentru a le adresa anumite cuvinte?

 

 

 

 

Si totusi , unde este Peluza Nord 1995 ?

 

 

Unde sunt fondatorii ei? Cum de nu iau atitudine.

 

STELISTILOR , PELUZA ARE NEVOIE DE VOI !!!

nyykk23.03.2010 23:03
Privind inspre NORD.<br /><br /><br />Despre meciul Stelei cu MEDIAS, privit INSPRE Peluza Nord condusa de UNICUL LIDER.<br />Inainte cu 20 de minute de inceperea meciului , apar 10 -15 baieti care striga frenetic pizdelor , pizdelor si aseaza pe gard , mesajul.<br />Baietii din Nord prind curaj si incep sa-l conteste IAR pe Jiji si pe jucatori.<br /><br /><br />Cu 5 minute de inceperea meciului apare si liderul peluzei.<br /><br />Baietii de sus cetateniicum ii numescprimele randuri incep din nou scandarile impotriva lui Jiji , dar LIDERUL peluzei , se cocoteaza repede pe gard , aratand pumnul si spunand sa se inceteze cu injuriile.<br /><br />Cateva persoane , continua sa il injure pe Gigi , iar atunci LIDERUL peluzei ia atitudine si merge la ei.; ii ia tare , dupa gesturile pe care le facea , parea o atomsfera tensionata.<br />Numai ca dupa cateva minute aprinse de discutii nu reuseste sa le schimba parerea , ba chiar baietii intrebandu-l de ce , nu lasa lumea sa-l conteste pe Becali.<br />Apoi ii lasa in pace , iar la pauza are grija probabil sa ii faca sa plece.<br /><br />Cateva persoane continua sa protesteze la adresa lui Jiji , desi LIDERUL nu era de acord.<br /><br />Dupa injuriile aduse PIZDELOR ; va rupem picioarele (desi cei care cantau asta , erau emo-kids intre 16-18 ani ) vorbesc foarte serios , si plecati cu toti...;<br />dupa marcarea golului se aude iubim Steaua , si lupta Steaua pentru a acoperi trb2 , desigur aceste scandari pleaca din gura LIDERULUI.(scanadrile si cu plecati cu toti , si cele cu iubim Steaua) teortic se bat cap in cap!<br /><br />Spre finalul meciului , LIDERUl da din nou tonul unei scandari SPRE TRIBUNA 2 , Unde VA sunt generali/sa VA scapa de Becali?'<br /><br />cred ca , cu aceaste cuvinte , acest LIDER demonstreaza odata pentru todeauna , cine a fost , cine este si ,ce va fi.<br /><br />Mai mult de atat , nu stiu de unde si pana unde are el dreptul , sa oblige niste oamenii sa nu scandeze ceea ce simt , aratand pumnul<br /><br />Nu stiu , de catre cine a fost ales LIDER<br />Nu stiu, de ce indrasneste sa faca BISNITA<br />Nu stiu, cum se poate numi stelist<br />Nu stiu , cum poate sa spunaSA VA SCAPE DE Becali el nu dorest sa scape de el inseamna??!!!<br /><br />Dar am un raspuns , probabil niste favoruri l-au facut sa se urce pe gard si sa faca semne pentru a se inceta cu scandariile asupra lui Jiji.<br /><br />Si tot acele favoruri probabil il fac , sa atace anumiti suporteri.<br /><br />Ps- Acest meci a fost privit dintr-un unghi total diferit de Peluza Nord , sau de Tribuna 2.<br />A fost privit de unde era mai bine , si de unde se putea intelege cine este LIDERUL PELUZEI NORD , si CE CAUTA EL ACOLO.<br />EL NU CAUTA REDOBANDIREA Stelei , EL CAUTA SUPRAVITUIREA LUI PRIN DIFERITE MOTIVE.<br />Mai trebuie afisat FREE Gigi iar atunci totul va fi foarte clar.<br /><br />Ps- cu ce l-au deranjat suporterii de la tribuna2 , pentru a le adresa anumite cuvinte?<br /><br /><br /><br /><br />Si totusi , unde este Peluza Nord 1995 ?<br /><br /><br />Unde sunt fondatorii ei? Cum de nu iau atitudine.<br /><br />STELISTILOR , PELUZA ARE NEVOIE DE VOI !!!
<br /><br />Ai foarte mare dreptate iondela,am fost in p nord timp de 8 ani,dar nu am mai putut sta cand am vazut cum merg lucrurile,degeaba scriem noi pe net ce se intampla si cum stau lucrurile,simplu,care vrea sa protesteze impotriva ciobanului ,t2,cei care stati la nord si va plangeti ca nu va lasa mustata sa va spuneti opinia,mutativa sa stea EL CAPITANO cu cine il pupa in cur pe cioban <img src="http://fcsteaua.ro:81/forum/style_emoticons/default/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
nyykk23.03.2010 23:17

EL LIDERO ...asta e mustata...unu care i-a bani de la cioban sa numai injure p nord,unu care face bisnita cu bilete,unu care la meciu cu gaz metan l-a umplut de sange pe unu in stare de ebrietate... unu care sta cu tov la meci nu scoate un sunet si se trezeste cateodata CANTATI BHAAAAAAAAA :-j

Catta25.03.2010 16:57

pacat ca nu poate fi inlaturat din peluza:( pana la urma celor ce inca le mai pasa,nu le ramane

decat sa se mute din peluza exact cum am facut si eu.

vlad_steaua8626.03.2010 15:38
pacat ca nu poate fi inlaturat din peluza:( pana la urma celor ce inca le mai pasa,nu le ramane

decat sa se mute din peluza exact cum am facut si eu.

asta am facut si eu.. in PS..