La ce t gandesti?Poze,filmulete?Si daca le vei avea,ce vei face cu ele?Ii dai jos pe bisnitari??
Numele sunt stiute d toti,faptele la fel.Cei ce spun ca nu e asa se mint singuri,cei ce spun ca se intampla peste tot,iarasi se mint singuri.Cat despre dece sa nu existe astfel de discutii pe forum...dc nu???Va ascundeti d cineva???Exista o parte d penibil care sa nu tb sa iasa la suprafata??
Bine mai graiesti colegule

