FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand chitara electrica

NimVind19.03.2010 21:46

Chitara electrica Ibanez RG 270

 

FOARTE IMPORTANT!!!

 

Acest model nu se mai fabrica. Chitara este fabricata in anul 1997 in Koreea, lucru foarte important deoarece acest model a fost continuat mai tarziu in indonezia insa calitatea lor este net inferioara celei vandute de mine (difera in foarte multe privinte, lemn, greutate, ton etc). Am cumparat chitara personal de la chitaristul formatiei Taxi.

 

De asemenea este important de stiu faptul ca instrumentul se prezinta impecabil atat din punct de vedere estetic cat si functional.

 

Pentru intrebari astept mesajele dumneavoastra. Valabil doar pentru Bucuresti.

 

Pret 1000RON sensibil negociabil

 

Contact: PM (prefer sa nu fac public telefonul)

NimVind21.03.2010 22:12

Up + Poze

 

ibanezrg.jpg

ibanezrg2.jpg

ibanezrg3.jpg

NimVind24.03.2010 21:31

sus