FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricou de hocheist de vanzare

Cry.Baby717.03.2010 15:07
:steag_cruce_invers:
DA_HOOL24.03.2010 19:06

sal,

pune si tu o poza cu el.

Cry.Baby725.01.2011 15:44
sal,

pune si tu o poza cu el.

 

 

100 de lei.

STARforce25.01.2011 16:45

Ce marime e,ca pare destul de mic....

AG25.01.2011 20:21

esti dus cu bila ? e cat fotoliul.. cel putin 3xl

DA_HOOL25.01.2011 20:57

aproape 1 an a trecut,daca s-a pastrat bine al iau eu pe 5.02,ca de na a stat atat la vanzare,mai poate sa mai astepte 10 zile :oleole:

apropo este cumva editia 1998-1999 din Liga nationala de hochei?

si daca ai putea o masura,dupa cum pare e XXL?

Cry.Baby703.02.2011 23:57
aproape 1 an a trecut,daca s-a pastrat bine al iau eu pe 5.02,ca de na a stat atat la vanzare,mai poate sa mai astepte 10 zile :oleole:

apropo este cumva editia 1998-1999 din Liga nationala de hochei?

si daca ai putea o masura,dupa cum pare e XXL?

 

 

ti-am rasp pe privat:)

 

 

Cry.Baby707.02.2011 15:19

Super Oferta ,80 de lei.

AG09.04.2011 19:49

schimbi cu tricou de joc a lui ciobotariu de la FC National ?

Cry.Baby706.05.2011 10:10

75 Lei . cine doreste tricoul de hocheist. locuiesc in zona city mall.