17.03.2010 15:07
sal,
pune si tu o poza cu el.
sal,pune si tu o poza cu el.
100 de lei.
Ce marime e,ca pare destul de mic....
esti dus cu bila ? e cat fotoliul.. cel putin 3xl
aproape 1 an a trecut,daca s-a pastrat bine al iau eu pe 5.02,ca de na a stat atat la vanzare,mai poate sa mai astepte 10 zile ![]()
apropo este cumva editia 1998-1999 din Liga nationala de hochei?
si daca ai putea o masura,dupa cum pare e XXL?
aproape 1 an a trecut,daca s-a pastrat bine al iau eu pe 5.02,ca de na a stat atat la vanzare,mai poate sa mai astepte 10 zileapropo este cumva editia 1998-1999 din Liga nationala de hochei?
si daca ai putea o masura,dupa cum pare e XXL?
ti-am rasp pe privat:)
Super Oferta ,80 de lei.
schimbi cu tricou de joc a lui ciobotariu de la FC National ?
75 Lei . cine doreste tricoul de hocheist. locuiesc in zona city mall.