FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concert Scooter Pe 5 Iunie 2010

BabyBaghera10.03.2010 12:31

Trupa germana Scooter revine in Romania pentru un concert exploziv ce va avea loc la vara in Bucuresti. Show-ul va avea loc sambata, 5 iunie 2010, orele 20:00, la Arenele Romane.

Concertul face parte din turneul european Under the Radar Over The Top 2010, ce promoveaza cel mai recent album al trupei.

Scooter sunt renumiti pentru show-urile incendiare (la propriu si la figurat!) pe care le ofera de fiecare data cand se afla pe o scena si suntem convinsi la fel va fi si sambata, 5 iunie 2010. Arenele Romane se vor zgudui din temelii cand Scooter si fanii sai vor canta intr-un singur glas "Maria (I Like It Loud)"! Biletele s-au pus deja in vanzare, costa 100 ron si se gasesc in magazinele Diverta, in magazinele Germanos, Vodafone si Flanco, la Sala Palatului, la magazinul Muzica, dar si online pe www.bilete.ro, www.myticket.ro si www.eventim.ro.

 

 

:steag_cruce_invers: