Salutari,astazi se implinesc fix 5 ani de la momentul in care suporterii Stelei au dovedit o pasiune si unitate iesita din comun,chiar si pe marile stadioane ale Europei.Este vorba despre cum au petrecut stelistii aflati pe stadion,momentele premergatoare amanarii meciului dintre Steaua si Villarreal CF,contand pentru Cupa UEFA.
In acest sens,va invit sa cititi un review al meu asupra acelui moment.
http://blindoneworld.blogspot.com/2010/03/...will-never.html
Te astept sa-ti dai cu parerea.Este vorba despre o postare in legatura cu celebrul meci intrerupt ,Steaua vs Villarreal.Astazi se implinesc 5 ani de la acea seara laudabila pentru suporterii stelisti ! Nu-ti trebuie cont !
Multumesc !
