Nu stiu de unde dar s-a auzit ca Zenga s-ar putea intoarce la Steaua,dar :
"Walter Zenga a declarat că nu va uita niciodată că, in urma demiterii de la Steaua, i s-a luat posibilitatea de a trăi cele mai frumoase zile din viața sa.
"Mi-au luat posibilitatea de a trăi cele mai frumoase zile din viață și nu voi uita niciodată acest lucru", a spus Zenga."(pro sport)
