FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se intoarce Walter la Steaua?

redandblue01.12.2005 15:52

Nu stiu de unde dar s-a auzit ca Zenga s-ar putea intoarce la Steaua,dar :

"Walter Zenga a declarat că nu va uita niciodată că, in urma demiterii de la Steaua, i s-a luat posibilitatea de a trăi cele mai frumoase zile din viața sa.

"Mi-au luat posibilitatea de a trăi cele mai frumoase zile din viață și nu voi uita niciodată acest lucru", a spus Zenga."(pro sport)

dbd01.12.2005 15:53

nu mai vine Zenga la Steaua...fii sigur...nu numai dupa c a declarat ...dar e imposibil...

armanovici01.12.2005 16:22

Zvonuri...si sincer nu mi-as dori sa revina...strica bunatate de "stil ofensiv"!!

I.N.Money01.12.2005 16:31

Cine vine antrenor?? el sau Raluca?? :lol:

Bogdan4Steaua01.12.2005 17:24

Nu mai vine Walter Zenga. Nu doreste nici el si nu e dorit nici de conducere.

sorin_77701.12.2005 18:19

mai bine el decat perdantul de Oli...

meshteroo01.12.2005 18:22

Eu zic ca nici Oli si nici Zenga nu-i bun!!!

Eu as prefera Dan Petrescu sau un alt antrenor strain!!! 8)

i.h.u.g.01.12.2005 18:51

uu uu de fapt e foarte bine...mare bataie pentru scaunul de antrenor al Stelei intre doi antrenori pe care i-am mai injurat in postura asta in anii trecuti...in conditiile in care saracul Protasov a declarat ca nu stie ce sa faca si ca nu e hotarat sa plece...nu va mai agitati atata inca...Steaua e pe val datorita lui Protasov deci...putin bun simt

reddog05.12.2005 19:30
Nu mai vine Walter Zenga. Nu doreste nici el si nu e dorit nici de conducere.

 

La ultimul interviu dat chiar dupa terminarea partidei Stelei Rosie din UEFA nu a spus ca nu ar dori sa vina, dimpotriva a declarat ca inima lui ramane la voi. Poate ar reveni, dar nu e dorit.

sorin_77705.12.2005 19:32

De cine sa nu fie dorit? Ca doar l-a sunat chiar si GG... asa a sustinut presa...

reddog05.12.2005 19:36

Iar presa. Pai si Viali va veni la Dinamo... A spus Gigi asta? Nu voi ziceati ca a afirmat ca Olaroiu e vizat 99%?

I.N.Money06.12.2005 07:48

Antrenorii straini sunt solutia....ei au reusit sa faca Steaua cunoscuta iarasi in Europa...

Bogdan4Steaua06.12.2005 11:32

Din pacate pentru noi Gigi nu mai tine cont de acest aspect.

dbd06.12.2005 14:37

exact I.N.Money ...dar poate e cam scump sa aduci un antrenor strain...:lol:

si mai avem si noi in tara cativa antrenori buni...

mai ales care stiu sa arnjeze meciuri :wink: :roll:

I.N.Money06.12.2005 17:45

Pai uite exemplul FC National cu bani putini a adus antrenori ca Landi ,Zenga sau acum Bergondi...si uite ce treaba serioasa au facut acolo...