acest topic am deschis ca sa vedeti si voi ce se intampla o echipa cand merge la diyarbakñr in deplasare.dece nui vrem pe kurzii in tara si dece nu vrem o echipa kurda in Liga...vedeti ce au patit bursaspor in deplasare la diyarbakñrspor.in min 17 sa anulat meciul pentru incidentele de la tribune si echipa oaspete bursaspor cu autocarul politiei cum a plecat fotbalistii in aeroport.Nu cred ca ar avea nici o treaba o echipa care are suporterii ca fluiera imnul tarii inainte de meci...siau dovedit ce vor la adevarat...ziceau ca nu sunt teroristi dar au dovedit ca sunt mari teroristi.parerea voastra ce este???
http://video.fanatik.com.tr/Default.aspx?V...0384&auto=1
http://video.fanatik.com.tr/Default.aspx?VideoID=30370
http://video.fanatik.com.tr/Default.aspx?VideoID=30382
cum a iesit bursaspor de la stadion
http://video.fanatik.com.tr/Default.aspx?VideoID=30369
din timpul meciului cum a inceput incidentele
