FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Benner Steaua

Pyr06.03.2010 19:04

urgent .... 150 lei si mai vand si un ps2 modat, 2 manete si 2o 25 jocuri :) 350 lei ....contact 0767.675.834

dasfgsggf_006.jpg

hgjdfsgfd_002.jpg

Pyr22.03.2010 21:16

Valabil bennerul .... ps2`ul s-a dat ....

Pyr02.10.2010 11:07

Urgent ... impecabil .

rezistenta_ultras02.10.2010 11:24

e invers tricolorul.

Daniel-Ionut02.10.2010 17:46

Adevarat... @pyr, pe buletin tu ai rosu galben si albastru sau albastru galben si rosu? :)

Pyr02.10.2010 19:14

Are importanta? la 15o lei ... cred ca e bn.

Pyr09.10.2010 10:22

1oo lei urgent.....

Pyr14.11.2010 06:40

90 lei......