FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Cu Membrii AISS Din Brasov

MoWeed04.03.2010 17:57

Topicul asta este pentru oricine doreste sa contacteze sau sa intrebe ceva pe membrii AISS din Brasov. Va rog sa fiti seriosi.

fredysteaua04.03.2010 22:34

veti fii prezenti la semifinala de la hochei ? :)

multumesc anticipat

MoWeed05.03.2010 07:11

Da Fredy, noi incercam sa fim prezenti cat mai multi la orice meci al Stelei jucat in zona asta, indiferent de sport. De ce intrebi?

AndyTytanBoys06.03.2010 13:45
stie cineva daca Asociatia Ligii Suporterilor Stelisti din Romania (ALSR) are site?

 

Topicul asta e despre membrii AISS din Brasov, nu despre lss.

 

Opio06.03.2010 14:24

Am o propunere de socializare :) Am sa le zic la baietii de la noi, din Cluj sa venim la o socializare la voi in Brasov, la o bere mai pe scurt :) Se baga careva?:)

gabitzubrasov06.03.2010 18:11

ne bagam cu placere si nu as crede ca va zice careva nu ;)

AndyTytanBoys06.03.2010 18:12
ne bagam cu placere si nu as crede ca va zice careva nu ;)

 

In totalitate de acord cu Gabi ;)

 

Tz3pI06.03.2010 18:15

E asa greu sa va faceti un topic pe sectiunea privata si sa vorbiti acolo de socializari? Pastrati topicul asta pentru cei care nu sunt membrii si au intrebari pentru cei din Brasov.

MoWeed06.03.2010 22:19

Dupa cum bine a zis Tz3pi, hai sa pastram topicul acesta pentru cei care nu sunt inscrisi in AISS. Am deschis un topic in sectiunea privata a forumului in care sa continuam discutia cu baietii de la Cluj