Topicul asta este pentru oricine doreste sa contacteze sau sa intrebe ceva pe membrii AISS din Brasov. Va rog sa fiti seriosi.
Topicul asta este pentru oricine doreste sa contacteze sau sa intrebe ceva pe membrii AISS din Brasov. Va rog sa fiti seriosi.
veti fii prezenti la semifinala de la hochei ? ![]()
multumesc anticipat
Da Fredy, noi incercam sa fim prezenti cat mai multi la orice meci al Stelei jucat in zona asta, indiferent de sport. De ce intrebi?
stie cineva daca Asociatia Ligii Suporterilor Stelisti din Romania (ALSR) are site?
Topicul asta e despre membrii AISS din Brasov, nu despre lss.
Am o propunere de socializare
Am sa le zic la baietii de la noi, din Cluj sa venim la o socializare la voi in Brasov, la o bere mai pe scurt
Se baga careva?![]()
ne bagam cu placere si nu as crede ca va zice careva nu ![]()
ne bagam cu placere si nu as crede ca va zice careva nu![]()
In totalitate de acord cu Gabi ![]()
E asa greu sa va faceti un topic pe sectiunea privata si sa vorbiti acolo de socializari? Pastrati topicul asta pentru cei care nu sunt membrii si au intrebari pentru cei din Brasov.
Dupa cum bine a zis Tz3pi, hai sa pastram topicul acesta pentru cei care nu sunt inscrisi in AISS. Am deschis un topic in sectiunea privata a forumului in care sa continuam discutia cu baietii de la Cluj