04.03.2010 02:13
as vrea ca pe viitor, in urmatoarele meciuri ale Stelei, sa fie asezati in tribune jandarmi sau politisti imbracati in civil. poate asa or sa se potoleasca miseii care aduc numai suspendari si amenzi Stelei!!!! voi ce ziceti de aceasta idee? cred ca ar fi un lucru bun!
