FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre Suporterii Care Fac Scandal

Cata_The_Don04.03.2010 02:13

as vrea ca pe viitor, in urmatoarele meciuri ale Stelei, sa fie asezati in tribune jandarmi sau politisti imbracati in civil. poate asa or sa se potoleasca miseii care aduc numai suspendari si amenzi Stelei!!!! voi ce ziceti de aceasta idee? cred ca ar fi un lucru bun!

fredysteaua04.03.2010 06:22

sa i se taie capu !

 

 

Fane04.03.2010 06:48
as vrea ca pe viitor, in urmatoarele meciuri ale Stelei, sa fie asezati in tribune jandarmi sau politisti imbracati in civil. poate asa or sa se potoleasca miseii care aduc numai suspendari si amenzi Stelei!!!! voi ce ziceti de aceasta idee? cred ca ar fi un lucru bun!

 

Nu mai bine stati voi acasa in fata televizorului ?

CLOSE.