Meciul va avea loc duminica 7 martie, incepand cu ora 13:00 meciul va fi transmis de postul de televiziune Sport.ro
Steaua ocupa locul 11 in clasament cu un total de 23 de puncte, iar Dinamo ocupa locul 19 cu un total de 14 puncte
Meciul va avea loc duminica 7 martie, incepand cu ora 13:00 meciul va fi transmis de postul de televiziune Sport.ro
Steaua ocupa locul 11 in clasament cu un total de 23 de puncte, iar Dinamo ocupa locul 19 cu un total de 14 puncte
Prezent ! orice meci impotriva cainilor trebuie castigat , sper sa fim cat mai multi sa incurajam echipa
M**E dinamu !
Sa speram ca se joaca in Ghencea totusi... si nu la Mogosoaia.
Tin minte ca la inceputul campionatului cineva zicea ca meciurile mai importante din Liga a 2-a or sa se dispute pe stadion, nu pe terenul 5...
tu mai crezi inca in ciobi?
tu mai crezi inca in ciobi?
Da nici nu mai stiu la cine am auzit de varianta cu stadionul pentru echipa a 2-a ![]()
Probabil ca la el sau Argaseala.
In cazul in care se va juca pe terenul 5 sper ca au scos treaba cu achizitionarea biletelor....
In cazul in care se va juca pe terenul 5 sper ca au scos treaba cu achizitionarea biletelor....
Ba se va juca pe terenul 5 si un bilet costa 5 lei... se pun in vanzare de la ora 11 in ziua meciului ![]()
FC Steaua Bucuresti anunta ca pretul unui bilet la derby-ul seriei I din Liga a doua, care se va disputa duminica, 7 martie, de la ora 13.00, pe terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua este de 5 de lei. Abonatii clubului nostru au intrarea gratuita. Casele de bilete vor fi deschise duminica de la ora 11.30.
sursa:www.steauafc.com
Dupa meci in directia gara si de acolo Urziceni.
mergem toti la meci iar dupa la Urziceni sper sa fim multi
Pe unde ne asezam in "vasta " tribuna ca sa stiu unde ne gasim.
Pe unde ne asezam in "vasta " tribuna ca sa stiu unde ne gasim.
Ne gasim noi ![]()
LUPTA CONTINUA ORICE SAR INTAMPLA NU VOM RENUNTA Becali PLEACA DIN Ghencea
radule sunama urgent sa mergem azi luam bilete ![]()
Sper sa fim cati mai multi la steaua2 sa incurajam echipa
CU TOTI LA MECI ![]()
e Finala turneului la Rugby. COMEMORAREA EROILOR ... parerea mea e ca este mult mai important acel meci ![]()
decat sa ma duc sa ii bag lu Gigi bani in buzunar
toata lumea la meci...meciul de rugby!
Steaua - Dinamo 1-0
Daminuta spune tuu, cum este'n club la bamboo ![]()
Frumos meci, am vazut niste balbe, pase gresite si alte opinteli demne de Liga 1.
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...plugaru-5723343
Daminuță, luat la misto de stelisti: 'Ne vedem la Bamboo! Vine si Alina Plugaru'
![]()