FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Il - Dinamo Il

Dragoshel03.03.2010 12:43

Meciul va avea loc duminica 7 martie, incepand cu ora 13:00 meciul va fi transmis de postul de televiziune Sport.ro

 

Steaua ocupa locul 11 in clasament cu un total de 23 de puncte, iar Dinamo ocupa locul 19 cu un total de 14 puncte

PN199503.03.2010 14:41

Prezent ! orice meci impotriva cainilor trebuie castigat , sper sa fim cat mai multi sa incurajam echipa :) M**E dinamu !

Daniel-Ionut03.03.2010 15:44

Sa speram ca se joaca in Ghencea totusi... si nu la Mogosoaia.

 

Tin minte ca la inceputul campionatului cineva zicea ca meciurile mai importante din Liga a 2-a or sa se dispute pe stadion, nu pe terenul 5...

Maye03.03.2010 16:09

tu mai crezi inca in ciobi?

Daniel-Ionut03.03.2010 16:28
tu mai crezi inca in ciobi?

 

Da nici nu mai stiu la cine am auzit de varianta cu stadionul pentru echipa a 2-a :hmmm:

Probabil ca la el sau Argaseala.

The Game04.03.2010 11:35

In cazul in care se va juca pe terenul 5 sper ca au scos treaba cu achizitionarea biletelor....

Daniel-Ionut04.03.2010 15:04
In cazul in care se va juca pe terenul 5 sper ca au scos treaba cu achizitionarea biletelor....

 

Ba se va juca pe terenul 5 si un bilet costa 5 lei... se pun in vanzare de la ora 11 in ziua meciului :thumbdown:

Dragoshel04.03.2010 17:17

FC Steaua Bucuresti anunta ca pretul unui bilet la derby-ul seriei I din Liga a doua, care se va disputa duminica, 7 martie, de la ora 13.00, pe terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua este de 5 de lei. Abonatii clubului nostru au intrarea gratuita. Casele de bilete vor fi deschise duminica de la ora 11.30.

 

sursa:www.steauafc.com

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE04.03.2010 17:52

Dupa meci in directia gara si de acolo Urziceni.

radusteaua2305.03.2010 18:32

mergem toti la meci iar dupa la Urziceni sper sa fim multi

pytycrys05.03.2010 19:13

Pe unde ne asezam in "vasta " tribuna ca sa stiu unde ne gasim.

r3fl3x05.03.2010 20:17
Pe unde ne asezam in "vasta " tribuna ca sa stiu unde ne gasim.

 

Ne gasim noi :))

radusteaua2306.03.2010 07:59

LUPTA CONTINUA ORICE SAR INTAMPLA NU VOM RENUNTA Becali PLEACA DIN Ghencea

ViNdE pLeAkA mOrY07.03.2010 06:07

radule sunama urgent sa mergem azi luam bilete :P

 

Sper sa fim cati mai multi la steaua2 sa incurajam echipa

radusteaua2307.03.2010 07:58

CU TOTI LA MECI :steag_cruce_invers:

fredysteaua07.03.2010 08:58

e Finala turneului la Rugby. COMEMORAREA EROILOR ... parerea mea e ca este mult mai important acel meci :)

 

decat sa ma duc sa ii bag lu Gigi bani in buzunar

mihaitza8507.03.2010 09:59

toata lumea la meci...meciul de rugby!

Daniel-Ionut07.03.2010 13:33

Steaua - Dinamo 1-0

 

Daminuta spune tuu, cum este'n club la bamboo :D

axl07.03.2010 13:58

Frumos meci, am vazut niste balbe, pase gresite si alte opinteli demne de Liga 1.

valentin2day08.03.2010 12:40

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...plugaru-5723343

Daminuță, luat la misto de stelisti: 'Ne vedem la Bamboo! Vine si Alina Plugaru'

:))