FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Votati, Ma!

Stanici02.03.2010 16:20
http://new.profm.md/missprofm-z7 un vot pentru Valicov Catiusha, e o cunostinta de-a mea din Basarabia. Merci.
Fane02.03.2010 16:23
:D ce face bautura din om !
MoWeed02.03.2010 16:45

Deci asta ai facut tu in Basarabia pe 1 decembrie...

Marius02.03.2010 16:56

din toate bunaciunile alea, asta o cunoaste pe cea mai urata.