FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Anunt important pentru toti utilizatorii forumului!!

armanovici30.11.2005 16:35

Extras din regulamentul forumului fcsteaua.ro

 

"1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie. "

 

Am readus la cunostinta tuturor acest articol explicit din regulamentul forumului,datorita multitudinii de postari care contin citate din mesajelor anterioare,mai precis mesajul care precede cel postat de dvs.,lucru interzis de regulament!..intelegeti ca pentru o navigare mai usoara care este si in folosul dvs. nu avem nevoie de asemenea citari...

 

Cei care vor ignora in continuare aceasta prevedere a regulamentului vor fi avertizati la coltul cu cartonase!

Jeremiah5531917.03.2006 03:30

Well you know what they say, stranger things have happened...

stelistufomistu24.04.2006 14:41

Dl moderator,cum imi pot distruge contul de pe site?

IL_Diablo25.05.2006 13:19

Ce apel faci tu? Ai 6 posturi scrise pe situl asta si nici macar nu esti moderator. te crezi vreun lider?

 

EDIT: mesajul pe care l-am scris sus se referea la un post care a fost sters.

forever_STEAUA25.05.2006 13:21

@IL_Diablo

 

vezi ca asta are aripi. :D