FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Anunt important pentru toti utilizatorii forumului!!

armanovici30.11.2005 16:34

Extras din regulamentul forumului fcsteaua.ro

 

"1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie. "

 

Am readus la cunostinta tuturor acest articol explicit din regulamentul forumului,datorita multitudinii de postari care contin citate din mesajelor anterioare,mai precis mesajul care precede cel postat de dvs.,lucru interzis de regulament!..intelegeti ca pentru o navigare mai usoara care este si in folosul dvs. nu avem nevoie de asemenea citari...

 

Cei care vor ignora in continuare aceasta prevedere a regulamentului vor fi avertizati la coltul cu cartonase!